Almera, Civic Które do 10 000.

[Almera, Civic] Które do 10 000.

15 Sie 2008, 10:57

Z mojego poprzedniego topicu wybrałem 2 auta. Oba mi się bardzo podobają, chociaż Almera z wyglądu bardziej. Mam do dyspozycji 10kpln+ na ubezpieczenie samochodu. Patrzyłem na Honde Civic'98 1.4 (ewentualnie 1.5) Hatchback i na Nissana Almerę k. '99 np [link wygasł]. O Hondzie słyszałem mnóstwo dobrych opinii, natomiast o Almerze w sumie nic. Jedyne co, to że serwis ma potwornie drogi- to prawda? Zależy mi żeby auto było możliwie mało awaryjne.
pp_1
Nowicjusz

Miejscowość: mikolow

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes C 63 AMG - nowe ekskluzywne wersje Mercedes C 63 AMG - nowe ekskluzywne wersje "Edition 507"
    Do rodziny modeli C 63 AMG dołączają ekskluzywne wersje "Edition 507" z jeszcze potężniejszym, 6,2-litrowym silnikiem AMG V8. Dodatkowe 37 kW (50 KM) winduje jego moc do 373 kW (507 KM) przy maksymalnym momencie obrotowym ...
    Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech
    Wynik badania instytutu Center of Automotive Management (CAM): Audi najlepszym w Niemczech producentem branży motoryzacyjnej segmentu premium, pod względem bilansu emisji dwutlenku węgla . - Dzięki współczynnikowi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009