Almera N15 - nietypowe przełączniki szyb.

Almera N15 - nietypowe przełączniki szyb.

25 Lip 2012, 06:36

Dzień dobry.
Na początku miesiąca kupiłem Almerkę N15 z 99'r. Pech chciał, że tydzień temu jeden z przełączników szyb się zepsuł i nie mam możliwości opuszczania szyb co przy aktualnych temperaturach potrafi być uciążliwe. Niestety, okazało się że poprzedni właściciel namieszał w elektronice pojazdu i nie dość, że przełożył szyby z drzwi pomiędzy fotele to w dodatku zamieścił jakieś kostki/przełączniki których ni cholera nie mogę znaleźć. Może ktoś z Was ma lepsze oko, albo wie gdzie takowe znajdę? Nie muszą być takie same - oby pasowały do kostki i szybki się otwierały :wink:
Dorzucam kilka zdjęć jak wyglądają te aktualne, które siedzą teraz w mojej N15.

Panowie pomóżcie, dupsko mi się grzeje :roll:
tokz
Nowicjusz

Auto: Brak

Re: Almera N15 - nietypowe przełączniki szyb.

25 Lip 2012, 13:27

Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Almera N15 - nietypowe przełączniki szyb.

26 Lip 2012, 06:01

Hm, kolega wczoraj też zaproponował mi właśnie ten model. Może uda mi się na szrocie znaleźć takie od poldka i sprawdzić czy pasują. Jeżeli tak to nie pozostaje nic jak zakupienie. Ciekawe czy są jakieś inne pasujące ...
Dzięki za zainteresowanie i pomoc!
tokz
Nowicjusz

Auto: Brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Twizy w Łazienkach Królewskich Renault Twizy w Łazienkach Królewskich
    Renault Twizy zostało zaprezentowane przy hipodromie w Łazienkach Królewskich, w czasie finałów zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Twizy daje początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, ...
    Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny
    Podczas targów North American International Auto Show, na których miała miejsce światowa premiera Lexusa LS piątej generacji, jego twórcy, główny inżynier Toshio Asahi i szef projektantów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      MINI Clubman Bond Street, tył