Hamulec i włączający sie zapłon

hamulec i włączający sie zapłon

25 Lip 2012, 18:33

Witam,(szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego tematu więc założyłem nowy )mam taki problem z moja zafirą, a mianowicie kiedy mam włączone światła i nacisnę hamulec nożny to włącza się zapłon a kiedy światła są wyłączone tak się nie dzieje, to 1 problem a drugi i spowodowany tym samym to taki, że jak silnik jest włączony i światła tez to gdy mam wciśnięty hamulec i przekręcę kluczykiem i go wyciągnę żeby wyłączyć silnik to on nie gaśnie. Gaśnie dopiero wtedy gdy wyłączę światła albo puszcze hamulec nożny. Z góry dzięki za odpowiedź
misiek19
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 06 1993
Auto: Opel Zafira A 1999 1,8 lpg+ben

Re: hamulec i włączający sie zapłon

25 Lip 2012, 21:02

Sprawdź masy w tylnych lampach.
andrzej_124
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...
    BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009