Kontrolka SRS w Galancie

Kontrolka SRS w Galancie

30 Mar 2012, 20:35

Witam!Mam taki problem.Odłączyłem wtyczke pod siedzeniem i wyjąłem siedzenie aby je wyprać,poczym ponownie włożyłem i zapiąłem wtyczke,kontrolka świeci sie cały czas, jaki jest tego powód i co można z tym zrobić???
lels123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 30 04 1986
Auto: galant2.0

Re: Kontrolka SRS w Galancie

24 Lip 2012, 12:04

Jest to kontrolka od poduszek powietrznych, jak wyciągałeś siedzenie rozłączyłeś czujnik w siedzeniu i zapewne przekręciłeś zapłon, więc sterownik zarejestrował brak czujnika , teraz musisz jechać na komap i skasować błąd ze sterownika poduszek.
Pozdrawiam Przemek
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...
    Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny
    Volkswagen przedstawił swój pierwszy, w pełni elektryczny samochód seryjny: nowego e-up!. To prawie bezgłośne, czteroosobowe auto robi wrażenie zasięgiem 150 kilometrów i doskonałą funkcjonalnością. Nowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light