Audi a4 b7 cieknący olej z rurki smarującej turbinę

Audi a4 b7 cieknący olej z rurki smarującej turbinę

07 Paź 2018, 20:34

Witam, mam problem taki jak w temacie "cieknący olej z rurki smarującej turbinę" z tyłu silnika, olej skrapla się za silnikiem.
Model dokładny pojazdu to Audi a4 b7 1.8 turbo 163 km benzyna.
Czy ktoś miał taki problem i go rozwiązał?
Ja wymontowałem starą rurkę na używaną, ale nadal jest ten sam problem, bo może to nie przez rurkę. Poradzie, z góry dziękuję.
Falang
Obserwowany

Re: Audi a4 b7 cieknący olej z rurki smarującej turbinę

08 Paź 2018, 10:37

Piszesz
Falang napisał(a):"cieknący olej z rurki smarującej turbinę"
więc sprawdzałeś czy to cieknie z samej rurki czy przy króćcach gdzie jest mocowana?
Falang napisał(a):wymontowałem starą rurkę na używaną, ale nadal jest ten sam problem, bo może to nie przez rurkę.
Dobrze ją zamocowałeś? Gdzie dokładnie cieknie? Możesz wrzucić zdjęcie? Powinno być widać gdzie robi się mokra w oleju.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem
    Coraz więcej wskazuje na to, że Lexus LC ze zdejmowanym dachem faktycznie wyjedzie na drogi. Dobre wieści w tej sprawie płyną do nas z Australii. Spodziewany debiutu Lexusa LC Convertible rozbudził również plotki na ...
    Hyunadi Santa Fe Nowej Generacji - wizualizacje modelu Hyunadi Santa Fe Nowej Generacji - wizualizacje modelu
    Hyundai ujawnił pierwsze informacje dotyczące modelu Santa Fe Nowej Generacji, którego światowa premiera odbędzie się w lutym, a europejska prezentacja będzie miała miejsce podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. ...

•