AUDI A4 - polecam warsztat

17 Maj 2011, 07:16

Jako kobietka, która nie zna się na samochodach z czystym sumieniem mogę polecić warsztat samochodowy na Trakcie Lubelskim 192 - AUTO-ZDUN , nie wiedziałam co sie dzieje z moim autkiem - Audi A4, jak był zimny to przy zapalaniu drżał - nie wiem jak to inaczej opisać, mechanik od razu zdiagnozował usterkę naprawił i już odebrałam, ceny przystępne a Panowie sympatyczni, pełen profesonalizm!!!!!
kobietka28
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: WARSZAWA

11 Lip 2011, 12:28

warsztat jest od niedawna i pewnie dlatego tak się starają, robiłem u nich hamulce bo niedaleko jest od mojej pracy, jest o.k. cenowo rozsądnie, nie naciągają na niepotrzebne koszty
passat11
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...
    Honda NSX
    Pierwsza generacja Hondy NSX była autem niezwykłym. Przełomowe nadwozie wykonane w całości z lekkiego aluminium, silnik V6 znajdujący się za plecami kierowcy i niezwykłe właściwości jezdne wywoływały zachwyt. NSX powróciło ...