Audi vs BMW vs Opel

Re: Audi vs BMW vs Opel

11 Sty 2011, 02:09

dobrze to okresliles , dla mnie samochod ma byc twardy ,spartanski, lubie czuc to samo co moj samochod . to prawda bmw jest sportowa limuzyna.... subaru impreza to czysta rajdowka . ale np subaru legacy to juz inna bajka , lecz ciagle daleko pod wzgledem komfortu do bmw.... ja jednak wiem ze moim nast. samochodem bedzie subaru legacy (impreza za mala)
artopoo
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Helmstedt DE

Re: Audi vs BMW vs Opel

22 Sie 2011, 18:00

ja miałem e46 320d 136KM ... włożyłem w auto mase kasy i nadal były problemy... ciągle coś się psuło, zawieszenie mimo delikatnej jazdy po 4 miesiącach - tłucze się. Koszty utrzymania - jak to w BMW... trzeba dobrze zarabiać ;) .... Mi odpowiadał wygląd i wrażenia z jazdy. Ale sprzedałem bo szkoda mi pakować ciągle kasy w auto...
infor7
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...
    Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne
    Zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym na aktywnych użytkowników (konkurs trwa do 31 sierpnia włącznie). Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI