Auto 3,5tyś dla młodego kierowcy :)

25 Sty 2008, 11:13

:) hmm nie wiem czemu ale jakos wczesniej nie zwrucilem uwagi na golfa 2 :) auto popularne orientuje sie ktos jak tam z awaryjnoscia ?:)
tom89
Nowicjusz
 
Posty: 11

25 Sty 2008, 14:52

tom89 napisał(a)::) hmm nie wiem czemu ale jakos wczesniej nie zwrucilem uwagi na golfa 2 :) auto popularne orientuje sie ktos jak tam z awaryjnoscia ?:)

O awaryjność nie masz co się martwić!!!!!!!!!! Samochód bardzo niezawodny i bezawaryjny.
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 478
Miejscowość: Augustów

25 Sty 2008, 15:19

awaryjność zależy od egzemplarza
nie ma bata - jak auto ma 20 lat i jeździło po 30 tys. km rocznie to ma 600tys. km przejechane :)

na szczęście części powszechnie dostępne i tanie
4x4
Draakul
Początkujący
 
Posty: 52

27 Sty 2008, 23:15

witam, ja tez szukam samochodu i jestem mlody z tym ze ja mam mniej kasy no ale nic :-)

tak to czytalem i stwierdzilem ze dobry temat, ja jednak wyjzde z propozycja:
co myslicie o reno 19? mam na oku sztuke, bylem dzisiaj ogladac. samochod jezdzi, silnik suchy, nie rzyga olejem, progi w miare zdrowe. samochod z 92.

a ogolnie chcialem wiedziec jak to wyglada z ewentualna naprawa tego samochodu? jak z zakupem czesci, czy je produkuja jeszcze (czesci)?? sa dostepne (tez czesci)? jak mowilem mam niezawiele kasy wiec nie chce sie ladowac w cos co moze mnie przerosnac. o cc nawet nie mowcie... tyle co ich juz widzialem to mam ich dosc, same zlomy.
mullins
Nowicjusz
 
Posty: 1

28 Sty 2008, 19:24

Moim zdaniem chyba jedna z lepszych opcji
[link do oferty na Allegro wygasł]

Bo potem wybór jest niewielki ograniczony tak naprawdę tylko głównie do Daewoo Tico i Fiata Cinqecento

Daewoo Tico
[link do oferty na Allegro wygasł]

Pokazuje Ci to Tico bo moim zdaniem to dość ciekawa oferta
Najlepsza oferta jaką znalazłem ale wymaga pewych zabiegów kosmetycznych
Honda Accord
[link do oferty na Allegro wygasł]
Zbyszek
Początkujący
 
Posty: 122
Miejscowość: Wałbrzych