Auto 6-7 osobowe 10-20tys zł

Auto 6-7 osobowe 10-20tys zł

02 Lis 2011, 15:26

Witam.
Jak w temacie jakie auto polecilibyście z segmentu rodzinnych aut 6-7 osobowych? Najbliżej mi do Chryslera Grand Voyagera. Wiele dobrego słyszałem o II-jkach w benzynie 3,3 lub mniej 3,8 z lat 96-2000 w automacie na łańcuchu rozrządu. Znajomy jeździ Grand Espacem i też nie narzeka. Na rynku dużo jest Fordów Galaxy, Dodge Grand Caravanów itd itp :)

Reasumując proszę o opinie użytkowników tego typu aut, zawsze da mi to dodatkowy pogląd.

Pozdrawiam
koziołek
Obserwowany

Re: Auto 6-7 osobowe 10-20tys zł

02 Lis 2011, 15:58

O ile się nie myle to grand voyager jest dość awaryjny,od siebie dodam opel zafira,vw sharan,alhambra,galaxy (chociaż te 3 ostatnie też do szczególnie bezawaryjnych nienależą).
No i jeszcze vw t4 ale to jest już duży samochodzik ;)
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Za górami za lasami ;)

Re: Auto 6-7 osobowe 10-20tys zł

02 Lis 2011, 16:29

Słyszałem, że awaryjne są przed wszystkim te z silnikiem diesla (konkretnie 2,5TDi), a benzynowce, zwłaszcza te starsze dają radę. Nie ukrywam, że z tych wszystkich aut które wymieniłeś przy rocznikach, które mnie interesują to Grand Voyager jest zdecydowanie... najładniejszy :oops:
koziołek
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Współpraca Volvo Cars i Ericsson - usługi internetowe Współpraca Volvo Cars i Ericsson - usługi internetowe
    Volvo Car Group i Ericsson nawiązują współpracę w zakresie usług internetowych w samochodach Volvo. Badania szwedzkiego producenta samochodów dotyczące przyzwyczajeń kierowców, wymogów bezpieczeństwa ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata