Auto dla brata benzyna 12-15 tys

Auto dla brata benzyna 12-15 tys

13 Lut 2016, 20:41

Dzięki forum kupiłem honde Civic VIII jestem bardzo zadowolony i teraz chciałbym poradzić się odnośnie auta dla brata. Wymagania benzyna sedna/Hb małe trasy cykl mieszany do 200 km tygodniowo tylko 4 drzwi :) Brat celował w mazdę 6 ale odradziłem przelifta ze względu na blachy. Jakieś porady ? Może Civic VII ?Focus ? Jakie silniki i jakie marki ? Chodzi o solidny silnik benzynowy. Diesel odpada.Auto do dojazdów do pracy.Mało awaryjne dostęp do części :twisted:
Omenariusz
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 12 2000
Auto: Civic VIII 1.8 Ufo

Re: Auto dla brata benzyna 12-15 tys

14 Lut 2016, 00:32

Wrzuć zdjęcia do działu "Samochody które pomogliśmy kupić"
Twoje typy tj. Focus, Civic są dobre. Ja dorzucę Astre H, Corolle E12.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

14 Lut 2016, 00:53

Zdjęcia wstawione . tak myślałem że focus a audi A4 b5 ? b6 ?

Jaki silnik jeśli chodzi o focusa ?
Omenariusz
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 12 2000
Auto: Civic VIII 1.8 Ufo

14 Lut 2016, 00:58

Zapomniałem dopisać że Astra i Focus w górnym budżecie w dobrym stanie :ok:
Ja osobiście szukałbym 2.0, ewentualnie 1.8 w Focusie ale ciężko będzie znaleźć. 1.6 115KM też jakoś daję radę ale jest to lekki mułek.
Co do Audi, za 15k będzie ciężko o B6 z sensownym silnikiem, b5 spokojnie do 12k znajdziesz z 1.8/1.8T. Ode mnie jeszcze proste A3.

EDIT:
łysy30 ma Civica i Foke. Napisz do niego, na pewno Ci wypunktuje wady i zalety Focusa na podstawie Hanki.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogrzewanie kabiny podczas postoju i komfortowe warunki pracy Ogrzewanie kabiny podczas postoju i komfortowe warunki pracy
    Transport spedycyjny to potężna gałąź europejskiej gospodarki. Codziennie miliony kierowców pokonują setki kilometrów autostrad i dróg by dowieźć dany ładunek w wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie. ...
    Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Mazda rim
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe