Auto do 20000 Citroen C4, Seat Leon

Auto do 20000 Citroen C4, Seat Leon

12 Mar 2013, 15:00

Witam
Mam odłożone 20000 i chciałbym zakupić jakieś auto. Typowy ze mnie programista takze jestem malo zaznajomiony z ta tematyka :D. Zastanawiam sie wstepnie nad Citroenem C4 (od 2006 r) lub Seatem Leonem (od 2006 r). Jakies rady ? Moze poelcicie jakeis inne auto ? Generalnie podobne gabarytowo, moc silnika nie musi być jakaś oszołamiająca (okres driftowania i szalenstwa mam za soba :D wiec 1,2~1,5), jazda to praktycznie głównie dojazdy do pracy i treningi czasami jakieś wakacje. Odrazu mowie ze nie interesują mnie audi, bmw i VW. Z gory dzieki za pomoc :ok:
BaYaaN
Obserwowany

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat cordoba
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł! Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł!
    Czy z akumulatorem w naszym aucie jest wszystko w porządku, a jeśli coś jest nie tak to jak poradzić sobie gdy pojawiają się pierwsze problemy... Kiedy trzeba kupić nowy? Nie warto od razu biec po nowy akumulator, gdy auto ...
    VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda