Auto do 29 tys.

Re: Auto do 29 tys.

03 Wrz 2014, 16:37

Rozejrzyj się jeszcze za Astrą H (3 generacja), dziwię się że nikt nie polecał. W tej cenie powinieneś znaleźć bez problemu w miarę zadbane autko w benzynie (1.6/1.8) lub dieslu (1.9) z niezłym wyposażeniem. Zastanów się tylko czy wolisz 5 drzwiowe czy 3 drzwiowe "coupe" (które jak dla mnie wygląda dużo lepiej, ale coś za coś). Dziwię się że nikt jeszcze nie polecał tu.
RippeR37
Nowicjusz

Auto: Nie mam

05 Wrz 2014, 22:00

mam na sprzedaz astre h gtc (coupe) 1.4 benz silnik na lancuchu, bardzo zadbana jak cos to prv :)
Nethann
Aktywny

Auto: Astra h Gtc
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

06 Wrz 2014, 20:10

Wziąłem autko Kia Cee'd. Chodzi bez zarzutu, pięknie się prezentuje, po przeglądzie tylko wahacz do wymiany.

Dziękuję Wam za rady i temat chyba do zamknięcia :)
slimak007
Nowicjusz

Przebieg/rok: 28tys. km
Auto: Kia Cee'd
Silnik: 1,4 109 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

06 Wrz 2014, 20:42

Pochwal się zdjęciami jak możesz i zamknę temat :wink: Szerokości kolego i do zobaczenia na drodzę :ok:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii
    Firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) współpracuje z Uniwersytetem Południowej Kalifornii (USC) oraz należącą do tej szacownej uczelni Viterbi School of Engineering, tworząc w kampusie projekt "żywego laboratorium" ...
    Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      Jaguar