Auto do 50 tyś zł

18 Mar 2008, 15:12

Teraz to po głowie mi chodzi
laguna
volvo s60
bmw e46
avensis
ale najbardziej do gustu to mi volvo przypadło tylko nie wiem jak sie sprawuje
Gajd
Nowicjusz
 
Posty: 24

18 Mar 2008, 18:55

Z tych aut co wymieniłeś jeździłem laguną i w tej chwili posiadam Bmw E46 . To tak laguna francuskie auto to jest mały prestiż , a jeśli chodzi o trwałość to nie miałem z nią dużych problemów . A Bmw super autko masz prestiż dobre osiągi i stosunkowo niskie spalanie . Też się nie psuje . Volvo hmmm.... nie będę się wypowiadał ponieważ nie miałem z nim do czynienia , ale z wyglądu jest ładne
Ostatnio edytowany przez piter36, 19 Mar 2008, 10:50, edytowano w sumie 1 raz
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

19 Mar 2008, 01:11

"A Bmw super autko masz prestiż dobre osiągi i stosunkowo niskie osiągi"
To te osiągi są dobre, czy stosunkowo niskie? :lol:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

19 Mar 2008, 08:35

hehe koledze chodziło chyba o niskie spalanie :) co do prestiżu to racja, bmw ma duzy prestiż.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

19 Mar 2008, 10:51

koledzy już się poprawiłem mała pomyłka dzięki za poprawke
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

19 Mar 2008, 19:38

moze renault laguna albo kia ceed roczna to kosz 40 tys. zlotych ale ma fajny silnik 1.6 a jak nie te auta to moze volkswagen passat b5?
kupie sobie vw phaetona ;)
mistrzu567
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 291
Miejscowość: Katowice

21 Mar 2008, 15:26

Chyba pojadę do hannover po e46 jak myślicie będzie sie opłacało?? a jak wyglądają sprawy serwisowania??
i awaryjność ??
Na co mam uważać przy zakupie takiego auta ??
Jest to możliwe żeby były takie tanie???
[link do mobile.de wygasł]
Gajd
Nowicjusz
 
Posty: 24

21 Mar 2008, 19:18

Powiem ci tak że z tych ogłoszeń to bym nie patrzył bo to raczej oszustwa , jadąc do Niemiec musisz chodzić po garażach żeby znaleźć dobre autko za dobre pieniądze . Ale poradzę ci żebyś nie jechał po autko do niemiec bo bardzo drogie tam są ja przyprowadziłem ostatnio na handel taką bmw z belgi zobacz sobie w sprzedam jest link do allegro
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko