Auto do 6-7 tyś. Jakaś rajdóweczka.

03 Paź 2017, 19:25

Jednak się bardziej zainteresuje chyba tym audi, bo audi ma gaz, a jakbym kupił tego civica to za to co by mi zostało (czyli te 2-3tyś) bym pewnie gaz założył, a wiem że hondy gazu niezbyt lubią.
MercK
Nowicjusz
 
Posty: 27
Prawo jazdy: 10 09 2015
Auto: Daewoo

03 Paź 2017, 19:57

959rn napisał(a):hhhh szybki i ta jego miłość do japonskich autek totalnie zakrzywiajaca mu trzeźwa ocenę :lol: odradza a3 1.8, ale poleca zdymanego yarisa 1.5 hehe. Osiągi tych aut są identyczne, a jak dodamy zdymanie tego yarisa z chińskimi lampami to pewnie objeżdża go a3 1.6.
http://www.zeperfs.com/en/duel371-402.htm


Oj głuptasek znowu nie przeczytał tego co wkleił :D

MercK wyżej cytowanego Pana możesz potraktować jak powietrze bo auta o których myślisz widział na plakacie :D
Tak więc stronkę którą wkleił ten zacny użytkownik forum potraktuj poglądowo co nie zmienia faktu że najważniejsze parametry yarisa ts vs a3 1,8 są przepaścią na niekorzyść audi. Powiem szczerze że nawet nie miałem świadomości że jest tak źle. Wiedziałem że audi zamula bo jechałem takim ale czy aż tak bardzo??? Dlatego średnio wierzę w takie źródła wiedzy.

Dlatego musisz się konkretnie zastanowić czego szukasz auta pokroju ts są typowymi miejskimi szatankami mniej lub bardziej szybkimi a a3 1,8 jest to zwykłe przemieszczadło o całkowicie innym charakterze jazdy.

Proponując Ci dołożenie do yarisa ts bardziej myślałem o tytule tematu niż o flakach z olejem :ok:
Zresztą co do hanki też jest podobnie że trzeba troszku większy budżet na fajniejszą motorownie.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10345
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

03 Paź 2017, 22:52

No właśnie w tym problem że nie mieszkam w mieście, mieszkam na wsi, do miasta najbliższego mam 14 km i to praktycznie prawie że prosta droga, bez jakiś większych zakrętów. Więc z jednej strony fajnie jakby autko było i wygodne, klimę miało, szyby na prąd też ale żeby się tym spokojnie jechało na prostej drodze z większymi prędkościami, bo do miasta mam 14km prawie prostej drogi, wjeżdżam do miasta, i jadę do pracy kolejne 8 km praktycznie prostej drogi, pod koniec tylko są światła i rondo i to tyle :P
MercK
Nowicjusz
 
Posty: 27
Prawo jazdy: 10 09 2015
Auto: Daewoo

04 Paź 2017, 08:55

Ja bym wolał normalnego kompakta z większym silnikiem, żadną "rajdóweczkę", która jest małą puszką z wyjącym motorem a prowadzi się jak gokart. Po pewnym czasie będziesz zmęczony.
W tym budżecie albo jak trochę dorzucisz to znajdziesz A3 z 1.8.
A może Megane I Coupe? Z 1.6 w górę?
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

04 Paź 2017, 11:39

Zdecydowałem się na to audi. Nad jakąś rajdoweczka się zastanowię później. Jak już tego pierwszego zajezdze i dozbieram więcej trochę :)
MercK
Nowicjusz
 
Posty: 27
Prawo jazdy: 10 09 2015
Auto: Daewoo