Auto do 7000zł??

Re: Auto do 7000zł??

10 Sty 2010, 12:42

illusion napisał(a):Nie uwazacie ze mazda 323F i Honda szczegolnie V generacji to synonim dresiarstwa?

:shock: stary daj już sobie spokój z "synonimami dresiarstwa" każdy jezdzi tym co mu się podoba i na co go stać ;p a jeżeli z jakimś autem miały by mi się kojarzyć dresy to ze starymi BMW

a do tematu to polecał bym 323F, jakiegoś Civic w sedanie albo Nissana Pirimiera lub Almera :) pozdro
hosearmando1
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław

Re: Auto do 7000zł??

10 Sty 2010, 12:56

barol91 napisał(a):A może taki Civ,kto sie teraz przyczepi że jest dresiarski i wogóle :lol:
[link wygasł]

No właśnie jeżeli nie 323F to o coś takiego by mi chodziło:)

Chociaż ta Mazda mi się podoba:P I może jeszcze jakaś Primera godna polecenia??
Bo przeglądałem na allegro, ale nie jestem pewien która byłaby dobra...

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 19:57 ]
A co byscie powiedzieli o Peguot 406??

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 21:57 ]
Przejrzałem Moto Allegro i podaje propozycje:) Napiszcie co sądzicie o tych samochodach...
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Proszę o wyczerpujące opisy tych samochodzików:)
NO I OCZYWIŚCIE CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE....
artuncio1946
Nowicjusz

Miejscowość: Szydłowiec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Czy warto inwestować w ubezpieczenie AC? Czy warto inwestować w ubezpieczenie AC?
    Wielu kierowców wychodzi z założenia, że obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zupełności im wystarczy. Polisa OC jest zatem w wielu przypadkach jedynym zabezpieczeniem dla kierowcy oraz jego pojazdu. ...

•