Auto do ciągnięcia przyczepy z ładunkiem 500kg

27 Sie 2018, 07:14

Witam. Szukam dobrego samochodu, który bez wysiłku pociągnie przyczepe z ładunkiem ok. 500-600kg. Zależy mi też na tym aby tył samochodu drastycznie sie nie obniżył po przyczepieniu przyczepy.
Na czym mi zależy:
-4x4
-Diesel
-Mało awaryjny
-SUV lub Crossover
-Widełki budżetu 15000 - 20000zł
-Absolutnie żaden bus (mam już VW T4 2.4D)
Przeczesałem sporo ogłoszeń na otomoto ale wciąż nie wiem jaki jest najsensowniejszy wybór (nie znam sie na autach). Po dłuższym czasie poszukiwań moją uwagę przykuły: Nissan x-trail oraz Volvo XC70.

Czekam na rady i komentarze fachowców. Nie chce kupować czegoś z czego nie będę zadowolony bo spodobały mi się zewnętrzne wizualia :D
Heavydeszcz
Obserwowany
 
Posty: 2

28 Sie 2018, 11:43

Jeżeli ma być mało awaryjny diesel to napewno nie będzie nim X-trail, xc bedzie lepszym wyborem chodz jak coś się popsuje to niestety Volvo w naprawach tanie nie jest.

Ja bym Ci zaproponował
Suzuki grand Vitara
zaproponowałbym Kia Sorento ale tu diesel odpada
Toyota Rav 4 I lub II silnik D4D
Honda CRV HRV
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16252
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    VERVA Street Racing 2010 / relacja
    Wyścigi, pokazy i atrakcje dla każdego - to wszystko można było zobaczyć dzisiaj w centrum Warszawy Rywalizacja sportowa podczas VERVA Street Racing odbyła się dwuetapowo. Podobnie jak podczas prawdziwego Grand Prix, każdy ...
    Niedzielny kierowca na autostradzie - nie bądź taki!
    W okresie świąteczno-noworocznym wielu polskich kierowców przemierza setki kilometrów, by spotkać się z bliskimi czy spędzić wolne dni z dala od domu. Nierzadko przynajmniej część trasy pokonują autostradą lub ...