Auto opłata produktowa nieunikniona – jest wyrok NSA

Auto opłata produktowa nieunikniona – jest wyrok NSA

10 Cze 2018, 23:55

Wyrok Najwyższego Sądu Administracyjnego w sprawie kary za brak opłaty produktowej opublikowany 26 września 2017 roku, jednoznacznie i ostatecznie potwierdził, że wnoszenie opłaty produktowej jest koniecznie.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą propozycją dotyczącą opłat produktowych.
Oferujemy prosty i szybki sposób zawarcia kompletu umów.
Umowy do pobrania więcej na PW
Wystarczy wybrać ofertę i wypełnić formularz.

Opłata produktowa to rodzaj opłaty ekologicznej, która ma na celu ściąganie opłat za opakowania. Dotyczy to sytuacji kiedy na rynek krajowy zostają wprowadzone produkty w tychże opakowaniach (oleje, smary, opony, akumulatory itp.)

Staramy się wyjaśniać wszystkie pojęcia i aspekty powiązane z opłatą produktową. Będziemy odpowiadać na nurtujące pytania dotyczące gospodarowania odpadami, obrotu akumulatorami i opłatami produktowymi oraz innymi dziedzinami związanymi z recyklingiem pojazdów.


Ostatnio podbity przez integrator, 10 Cze 2018, 23:55
integrator
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Cze 2018, 21:15
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Scala z jakim silnikiem? Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

  •