Auto opłata produktowa nieunikniona – jest wyrok NSA

Auto opłata produktowa nieunikniona – jest wyrok NSA

10 Cze 2018, 23:55

Wyrok Najwyższego Sądu Administracyjnego w sprawie kary za brak opłaty produktowej opublikowany 26 września 2017 roku, jednoznacznie i ostatecznie potwierdził, że wnoszenie opłaty produktowej jest koniecznie.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą propozycją dotyczącą opłat produktowych.
Oferujemy prosty i szybki sposób zawarcia kompletu umów.
Umowy do pobrania więcej na PW
Wystarczy wybrać ofertę i wypełnić formularz.

Opłata produktowa to rodzaj opłaty ekologicznej, która ma na celu ściąganie opłat za opakowania. Dotyczy to sytuacji kiedy na rynek krajowy zostają wprowadzone produkty w tychże opakowaniach (oleje, smary, opony, akumulatory itp.)

Staramy się wyjaśniać wszystkie pojęcia i aspekty powiązane z opłatą produktową. Będziemy odpowiadać na nurtujące pytania dotyczące gospodarowania odpadami, obrotu akumulatorami i opłatami produktowymi oraz innymi dziedzinami związanymi z recyklingiem pojazdów.


Ostatnio podbity przez integrator, 10 Cze 2018, 23:55
integrator
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Cze 2018, 21:15
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy system start/stop na prawdę oszczędza paliwo? Czy system start/stop na prawdę oszczędza paliwo?
    Mam system start-stop w nowym samochodzie. Kilkadziesiąt razy dziennie potrafi się wyłączyć i włączyć na skrzyżowaniach i nic nie trzeba doładowywać akumulatora. Czy system start/stop na prawdę oszczędza paliwo? Jakie są ...
    [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203 [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody z segmentu D - nadwozie sedan - napęd na tylne koła - silniki benzynowe do 2l o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - rok produkcji modeli ok. 2000r. Wytypowane modele ...

  •