Auto opłata produktowa nieunikniona – jest wyrok NSA

Auto opłata produktowa nieunikniona – jest wyrok NSA

11 Cze 2018, 00:55

Wyrok Najwyższego Sądu Administracyjnego w sprawie kary za brak opłaty produktowej opublikowany 26 września 2017 roku, jednoznacznie i ostatecznie potwierdził, że wnoszenie opłaty produktowej jest koniecznie.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą propozycją dotyczącą opłat produktowych.
Oferujemy prosty i szybki sposób zawarcia kompletu umów.
Umowy do pobrania więcej na PW
Wystarczy wybrać ofertę i wypełnić formularz.

Opłata produktowa to rodzaj opłaty ekologicznej, która ma na celu ściąganie opłat za opakowania. Dotyczy to sytuacji kiedy na rynek krajowy zostają wprowadzone produkty w tychże opakowaniach (oleje, smary, opony, akumulatory itp.)

Staramy się wyjaśniać wszystkie pojęcia i aspekty powiązane z opłatą produktową. Będziemy odpowiadać na nurtujące pytania dotyczące gospodarowania odpadami, obrotu akumulatorami i opłatami produktowymi oraz innymi dziedzinami związanymi z recyklingiem pojazdów.


Ostatnio podbity przez integrator, 11 Cze 2018, 00:55
integrator
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Cze 2018, 22:15
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes-Benz W113 z lat 60 tych - Pagoda Mercedes-Benz W113 z lat 60 tych - Pagoda
    Mercedes-Benz W113 z 1963 roku czyli Pagoda to druga generacja prestiżowej serii roadsterów SL. Auto zaprezentowano w 1963 roku w Genewie. Co ciekawe, po premierze samochodu dziennikarze okrzyknęli nowy model Mercedesa-Benz ...
    Najbardziej komfortowe fotele w historii Lexusa Najbardziej komfortowe fotele w historii Lexusa
    Wyobraź sobie, że wstając z fotela samochodu po długiej podróży czujesz się bardziej fizycznie i psychicznie zrelaksowany, niż na początku jazdy. Taki właśnie cel przyświecał projektantom nowego Lexusa LS. Czerpiąc ...

  •