Auto typu SUV/JEEP/CROSSOVER DO 15-20tyś

01 Lip 2018, 13:07

Witam Szukam auta do 15tyś, chciałbym żeby był to taki suv. Będę nim jeździł przeważnie po mieście i krótkie trasy ok. 50km(raz dwa razy w tygodniu). W moje gusta wpadł:
-Hyundai tucson
-Suzuki SX4/Fiat sedici
-Kia sportage
-Toyota rav4
Chcę żeby to był wyższy samochód czyli jaki "jeep"(ciężki teren jest u mnie i w zimie nie wyjedzie do mnie), cena to 15tyś bo jeszcze mam odłożone z 4-5tyś żeby w włożyć "pakiet startowy" więc tak maksymalnie to 20tyś ale wolałbym coś do 15tyś. Linki ode mnie: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
xDiablo96
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Jeszcze nie mam

01 Lip 2018, 13:12

Tucson spoko, spójrz jeszcze na Kię Sportage i Sorento. Daj spokój z starym dieslem i szukaj tylko benzynki/LPG. RAV4 też ok.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Lexus zrewolucjonizował oświetlenie samochodowe
    Trudno wyobrazić sobie współczesną motoryzację bez reflektorów w technologii LED czy sprytnych systemów adaptacyjnych świateł. Ale te rozwiązania nie trafiłby na nasze drogi, gdyby nie kreatywność inżynierów ...