Auto z USA !

21 Kwi 2008, 22:40

Witam,
Mam okazję sprowadzić z USA auto (bez podatku i w ogóle tzw. przesiedleńcze) i zastanawiam sie nad wyborem. Na razie długo nie szukałem raptem parę godzin a moja wiedza a samochodach nie jest jakas najwyższej jakości.. więc zwracam sie do Was.

Na razie wypatrzyłem coś takiego jak Lexus ES 350 i szukam samochodu właśnie w tej klasie. Oczywiście ważny jest dla mnie mocny silnik ( 2.5 z tendencją na 3.5L ) i stosunkowo niskie spalanie ( tak jak w tym modelu kształtujące sie w granicach 11L - przynajmniej z danych które ja znalazłem w internecie ). Ważne są także dla mnie wymiary, szukam dużego auta, z dużą ilością miejsca z tyłu ( ok 5m dł. tak jak Lexus który ma 4.85 ). Cena nie powinna przekroczyć 40tys USD (cena w USA) ale rozważe każdą propozycje. Inne samochody na które zwróciłem uwagę w moim krótkim jak dotąd poszukiwaniu to np. Toyota Camry, Jaguar X-Type, Lincoln MKZ, Cadillac CTS. Wiem że są to auta typowo amerykańskie i może być potem problem z częściami i serwisem dlatego czekam na pomoc kogoś bardziej zoorientowanego w temacie :)

Jakie auto wybrać? Czekam na propozycje i pytania bo na pewno zapomniałem napisać o wielu ważnych rzeczach dotyczacych wyboru tego samochodu.
kozayeaa
Nowicjusz
 
Posty: 1

03 Maj 2008, 10:20

Lincolnem oraz Cadillaciem nie zawracaj sobie glowy. Toyota Camry oraz Lexus ES350 beda najlepszym wyborem. Jesli szukasz bardziej komfortowego ssamochodu to oczywiscie poluj na Lexusa, co prawda oba samochodu sa na tej samej plycie podlogowej, ale Lexus jest bardziej komfortowy - wiem, bo mialem przyjemnosc jezdzic najnowszymi modelami Lexusa ES oraz Toyoty Camry. A i z serwisowaniem nie bedzie zadnych problemow, obecnie jest na pewno salon Lexusa Warszawie oraz w 3 bodajze innych punktach Polski, a maja zostac nastepne...a serwisow Toyoty jest duzo wiecej. Zreszta wiele spraw z Lexusem zalatwisz w serwisach Toyoty.
Pozdrawiam.
Carpe diem.
Trublu
Nowicjusz
 
Posty: 20