B M W e34 520i m50

B M W e34 520i m50

26 Sty 2011, 16:35

Witam mam problem z odpaleniem E34 520i m50 mianowicie auto nie chce odpalic
jak krece to zalapie i zaraz zgasnie a potem tylko kreci i szczela kreci i szczela ale juz nie zalapie po 5min znowu zalapie i zgasnie i potem tylko kreci rozrusznik na sucho i sa strzaly
co zrobić ? z tego co wiem bunia zalewa sie

mialem typy usterki tzn czujnik polozenia walu i czujnik polozenia walka
ale czy to to jest to nie jestem pewien
na kompie nie bylem bo w okolicy nigdzie niema tych zeczy zeby byl jeszcze program na ten silnik moze ktos zna kogos z okolic ja jestem z okolic inowroclawia/włocławka czy torunia

co zrobic zeby odpalic ja?

jak sprawdzic ze czujnik polozenia walu jest sprawny ??
Papież? A ile on ma dywizji?

J. Stalin
emilo222
Aktywny

Miejscowość: kuj-pom inowrocław

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...
    Audi SQ5 TDI - silnik V6 diesel Biturbo o mocy 313 KM Audi SQ5 TDI - silnik V6 diesel Biturbo o mocy 313 KM
    Silnik 3.0 TDI z podwójnym turbodoładowaniem generuje olbrzymią moc 230 kW (313 KM), a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 650 Nm i jest dostępny od 1450 do 2800 obr/min. Audi SQ5 TDI dostępne jest na rynku od 2013 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009