BMW e34 520i m50

BMW e34 520i m50

26 Sty 2011, 17:28

w końcu dobry dział a co do komentaza BAROL91 to ja auta zmieniam co miesiac jak sie konczy umowa 30dni na stanie mam kilka aut i na zyczenie moge dac fotki!!

Witam mam problem z odpaleniem E34 520i m50 mianowicie auto nie chce odpalic
jak krece to zalapie i zaraz zgasnie a potem tylko kreci i szczela kreci i szczela ale juz nie zalapie po 5min znowu zalapie i zgasnie i potem tylko kreci rozrusznik na sucho i sa strzaly
co zrobić ? z tego co wiem bunia zalewa sie

mialem typy usterki tzn czujnik polozenia walu i czujnik polozenia walka
ale czy to to jest to nie jestem pewien
na kompie nie bylem bo w okolicy nigdzie niema tych zeczy zeby byl jeszcze program na ten silnik moze ktos zna kogos z okolic ja jestem z okolic inowroclawia/włocławka czy torunia

co zrobic zeby odpalic ja?
Papież? A ile on ma dywizji?

J. Stalin
emilo222
Aktywny

Miejscowość: kuj-pom inowrocław

Re: BMW e34 520i m50

28 Sty 2011, 10:39

Bez kompa ani rusz!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Braki techniczne, niesprawność auta - wypadki drogowe Braki techniczne, niesprawność auta - wypadki drogowe
    Niesprawność techniczna pojazdu była w zeszłym roku przyczyną przeszło 150 wypadków drogowych, około 60 z nich miało miejsce z powodu zawinionej przez kierującego niesprawności auta. W konsekwencji zginęło kilka osób, ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Compass -- 03-21-2012 1
      WOŚP 2008
      Kandydatki na MISS, 80
      Fiat Bravo