BMW 520 vs. Audi A6 C6 i inne

BMW 520 vs. Audi A6 C6 i inne

02 Kwi 2010, 14:37

Jaki samochód wybrać w granicach 60-70 tyś zł.Auto ma być używane, ekonomiczne,bezawaryjne,komfortowe i łatwe do utrzymania.Proszę napisać które z nich będzie lepszym wyborem i z jakim silnikiem byście je widzieli by paliły mało oraz były bezawaryjne oraz jeśli te samochody ni są najlepszym wyborem w w/w granicy budżetowej to proszę o swoje przykłady z wyjaśnieniem dlaczego akurat ten samochód.
pierzu
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

Re: BMW 520 vs. Audi A6 C6 i inne

02 Kwi 2010, 16:00

Ja bym wziął pod uwagę 320d, bo jest równie pięknym autem jak piątka, nieco nowszym i za tą cenę można mieć o 2-3 lata nowszy samochód co równa się niższemu przebiegowi o co najmniej 100tys.
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

03 Kwi 2010, 14:46

Kierunkowskaz napisał(a):Ja bym wziął pod uwagę 320d, bo jest równie pięknym autem jak piątka, nieco nowszym i za tą cenę można mieć o 2-3 lata nowszy samochód co równa się niższemu przebiegowi o co najmniej 100tys.

Czy to bedzie najlepszy wybor dla 4 osobowej rodziny w w/w granicy budzetowej???
pierzu
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

03 Kwi 2010, 17:38

W tej cenie to może Mercedes Klasy E.
Adamogp
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

03 Kwi 2010, 20:42

HEHEHE widze te odpowiedzi ludzi mających pojęcie o niczym a chcących zaistnieć. Darujcie sobie bo świat na aucie tatusia się nie kończy. Rzeczowa odpowiedź. BMW 520 vs. Audi A6 C6 i inne. Kolego mając te pieniadze wyrwiesz fajną fure. Odnośnie audi na pewno tańsze w eksploatacji tylko po co ci auto które kupują gołodupcy z chęci zaoszczędzenia paru złotych. Propozycja jest krótka BMW. Komfort prowadzenia jest o niebo lepszy możesz mi wierzyć na słowo. Beema ma łańcuch rozrządu lepsze zawieszenie budzi respekt i szacunek. Silniki najlepsze na świecie. Audi no cóż wybierane z regóły bo tańsze części. Tylko musisz pamiętać o pasku rozrządu a za tą kase sory dla mnie nie do pomyślenia.
pecet11
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnowskie Góry

04 Kwi 2010, 09:37

Popieram kolegę powyżej . Bierz BMW komfort jazdy jest świetny , auto w zakrętach spisuję się świetnie . 2l diesel da Ci przyjemność z jazdy . Dla 4 osobowej rodzinki auto idealne . Z czystym sumieniem polecam BMW E60 .
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    [D] Magentis 2,0 CRDi / Vectra C 1,9 CDTi / 407 2,0 HDi / 75 2,0 CDTi [D] Magentis 2,0 CRDi / Vectra C 1,9 CDTi / 407 2,0 HDi / 75 2,0 CDTi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Magentis 2,0 CRDi - 140KM - Opel Vectra ...

• Re: BMW 520 vs. Audi A6 C6 i inne

04 Kwi 2010, 11:24

pecet11 napisał(a):HEHEHE widze te odpowiedzi ludzi mających pojęcie o niczym a chcących zaistnieć. Darujcie sobie bo świat na aucie tatusia się nie kończy.

No tak, Ty faktycznie znawca z 10 letniego BMW które jak twierdzisz budzi respekt. Tylko zapomniałeś dodać że na wsiach gdzie ludzie jeżdżą Polonezami :) Bo wśród ludzi na poziomie z pewnością nie. To nie Phantom :) Wesołych :grin:
    Kierunkowskaz
    Zaawansowany

05 Kwi 2010, 09:53

Kierunkowskaz napisał(a):
    pecet11 napisał(a):HEHEHE widze te odpowiedzi ludzi mających pojęcie o niczym a chcących zaistnieć. Darujcie sobie bo świat na aucie tatusia się nie kończy.

No tak, Ty faktycznie znawca z 10 letniego BMW które jak twierdzisz budzi respekt. Tylko zapomniałeś dodać że na wsiach gdzie ludzie jeżdżą Polonezami :) Bo wśród ludzi na poziomie z pewnością nie. To nie Phantom :) Wesołych :grin:

Widzę że twój zakompleksiony post zmierza tylko do zaczepki. Jest fajne powiedzenie: nie dyskutuj z głupkiem bo sprowadzi cię do swojego poziomu i załatwi doświadczeniem. Trzaskaj dalej tego gruchota jak tatuś wyśle cie do myjni. :lol:
    pecet11
    Nowicjusz

05 Kwi 2010, 10:08

O którym gruchocie mówisz? :) Pasku czy tym drugim? Bo chyba w tym momencie Ty wyszedłeś na głupka... Ale i tak pewnie nie załapiesz o czym mówię.
    Kierunkowskaz
    Zaawansowany

05 Kwi 2010, 10:50

Proszę mnie nie bić, że odsyłam na inne forum, ale sądzę, że niektórych to może bardziej przekonać, niż to, że ja to napiszę. Prześledź sobie te dwie dyskusje:
     http://www.bmwautoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4193
     http://www.bmwautoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=7938

Zwróć uwagę na to jak ktoś podaje spalanie. Zaskakująco niskie w przypadku dynamicznej jazdy, ale druzgocące na krótkich odcinkach zimą.
    Ostatnio edytowany przez Dishman, 05 Kwi 2010, 18:35, edytowano w sumie 1 raz
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

05 Kwi 2010, 13:05

Myślę że te linki wiele tłumaczą. Kierunkowskaz zauważę że swoją bunią bujam się od nowości a ty :lol: .
    Daruj sobie te uwagi. Nie jestem kolejnym idiotą na forum który chwali to co właśnie kupił bo jest jego spełnieniem marzeń a wszystko inne nie. Pochwal się problemami z zawieszeniem w twoim pasku, rzeczywistym przebiegiem, które elementy miałeś malowane, czemu szyba nie jest oryginalna(wiem wiem kamyk na autostradzie w deutschlandzie. Ach te kamyki tylko że ja jeszcze nie spotkałem. Może to te małe zawistne polaczki rzucają w lawety wioząc cały ten szajs. Pewnie kierownica ci drży na skrzyżowaniu i tłumaczysz sobie to pracą silnika nie przebiegiem, modląc się o dojechanie do następnej wymiany paska bo zaoszczędziłeś na napinaczu. Wmawiasz kolegom że ksenon siedzi w kloszu a navi to tylko zbędny bajer. Zapomniałbym dodać jak już rozpędzisz tego trupa do 180 pogłośnisz radio bo jakoś dziwnie przytłumione ale to wina sprzetu :lol:popatrz kto cie wy mija z uśmiechem w ciszy i spokoju. Trzymając ręce delikatnie na kierownicy bo nie muszę skupić swojej uwagi na utrzymaniu grata na swoim pasie.
    pecet11
    Nowicjusz

05 Kwi 2010, 19:22

Pomyś nad Saabem 9-5/9-3.Naprawdę miłe samochody. Chyba że wolisz jezdzić tym co nowo-bogatcy czyli Bmw czy Audi.
    Bart258
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Krakowa

05 Kwi 2010, 19:39

pecet11 napisał(a):Myślę że te linki wiele tłumaczą. Kierunkowskaz zauważę że swoją bunią bujam się od nowości a ty :lol: .
    Daruj sobie te uwagi. Nie jestem kolejnym idiotą na forum który chwali to co właśnie kupił bo jest jego spełnieniem marzeń a wszystko inne nie. Pochwal się problemami z zawieszeniem w twoim pasku, rzeczywistym przebiegiem, które elementy miałeś malowane, czemu szyba nie jest oryginalna(wiem wiem kamyk na autostradzie w deutschlandzie. Ach te kamyki tylko że ja jeszcze nie spotkałem. Może to te małe zawistne polaczki rzucają w lawety wioząc cały ten szajs. Pewnie kierownica ci drży na skrzyżowaniu i tłumaczysz sobie to pracą silnika nie przebiegiem, modląc się o dojechanie do następnej wymiany paska bo zaoszczędziłeś na napinaczu. Wmawiasz kolegom że ksenon siedzi w kloszu a navi to tylko zbędny bajer. Zapomniałbym dodać jak już rozpędzisz tego trupa do 180 pogłośnisz radio bo jakoś dziwnie przytłumione ale to wina sprzetu :lol:popatrz kto cie wy mija z uśmiechem w ciszy i spokoju. Trzymając ręce delikatnie na kierownicy bo nie muszę skupić swojej uwagi na utrzymaniu grata na swoim pasie.

Nie wiem o co walczysz, bo jak byś zajrzał do profilu to byś zobaczył czym jeżdżę oprócz b5, ale chyba obsługa tego forum Cie przerasta. A to co piszesz o Deutshlandzie to chyba nie w moim przypadku bo moj jest z polskiego salonu i przednią szybę ma oryginalną i nic nie drży, jak dbasz tak masz haha chyba się nasłuchałeś od ludzi którzy kupili złom z Niemiec i na każdej części oszczędzają, no ale są ludzie i ludziska. A taty samochodem nie jeżdżę bo od 12 lat jeżdżę tylko swoimi.
    Kierunkowskaz
    Zaawansowany

05 Kwi 2010, 21:55

BMW serii 5 E60 to bardzo udane auto, nie ma nawet co porównywać do Audi A6 czy epicko brzydkiego Mercedesa E-klasy "okularnika" z tamtego okresu, BMW jest zarówno bardzo komfortowe, bardzo dobrze jeździ, ma niezłe silniki. 60-70tys. zł spokojnie wystarczy na zadbaną serię 5 E60. E39 to co innego, E39 to porażka, już chciałem pisać że źle i faktycznie bierz Saaba, ale doczytałem się dopiero że za 70patyków szukasz, to E60 jak najbardziej ok.

Pamiętaj tylko że BMW będzie miało jakieś 5-7 lat, więc licz się z tym że coś się od czasu do czasu popsuje, coś już trzeba będzie wymienić, a koszty napraw oraz zwykłych części eksploatacyjnych serii 5 do najniższych nie należą
    ACSznycel
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: z nienacka

06 Kwi 2010, 09:06

ACSznycel napisał(a):BMW serii 5 E60 to bardzo udane auto, nie ma nawet co porównywać do Audi A6 czy epicko brzydkiego Mercedesa E-klasy "okularnika" z tamtego okresu, BMW jest zarówno bardzo komfortowe, bardzo dobrze jeździ, ma niezłe silniki. 60-70tys. zł spokojnie wystarczy na zadbaną serię 5 E60. E39 to co innego, E39 to porażka, już chciałem pisać że źle i faktycznie bierz Saaba, ale doczytałem się dopiero że za 70patyków szukasz, to E60 jak najbardziej ok.

Pamiętaj tylko że BMW będzie miało jakieś 5-7 lat, więc licz się z tym że coś się od czasu do czasu popsuje, coś już trzeba będzie wymienić, a koszty napraw oraz zwykłych części eksploatacyjnych serii 5 do najniższych nie należą

Z tego co widzę to kolega ma 70tys do wydania za to kupi E60 z 2l dieslem z jakiegoś 2006r w dobrym stanie , myślę że warto , chodź ja bym się zastanawiał nad inną jednostką , ale do normalnej jazdy powinno wystarczyć .
    Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
    piter36
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      GTP Light