BMW E 36, 318is Wymiana amortyzatorów

10 Lut 2007, 18:58

Witam wszystkich.
Mam pytanie jak wymienić samemu amortyzatory i sprężyny?
Czy jest to trudne i jak najlepiej się do tego zabrać?
Ponieważ chciałbym zrobić to sam ale niewiem czy wystarczy mi mój garaż i narzędzia jakie posiadam.
Proszę o rady.
Pozdrawiam
pppablo
Nowicjusz
 
Posty: 6
  • 10 Lut 2007, 19:59

    Witaj nieradze ci samemu tego robic kolego poniewaz musisz miec do tego narzedzia czas i miec troche o tym pojecia. Z narzedzi to sciagacze do sprezyn do galek kierowniczych. Moze roboty niema duzo ale jak niemasz narzedzi i pojecia o tym to lepiej jedz do mechanika. pozdrawiam
    hot-garage
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 116
    Miejscowość: Górny Śląsk

    10 Lut 2007, 20:46

    Witaj nieradze ci samemu tego robic kolego poniewaz musisz miec do tego narzedzia czas i miec troche o tym pojecia

    Ja z ojcem sami wymienilismy cale zawieszenie w swifcie nie jest to takie trudne i wcale nie potrzeba zadnych sciagaczy przynajmniej w swifcie nie bylo wiekszych problemow nie wiem jak w bmw
    Suzuki Forever :D
    Snagi
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 105
    Miejscowość: Kalisz

    11 Lut 2007, 09:45

    Zleć to warsztatowi raczej sam się za wymiane amortyzatorów i sprężyn nie zabieraj .Pozdrawiam Tomek
    tomala2301
    Początkujący
     
    Posty: 76
    Miejscowość: dolnyśląsk
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe
      Architektura LifeDrive – nowy wygląd i kolorystyka nadwozia. Za sprawą języka stylistycznego opracowanego specjalnie na potrzeby modeli BMW i powstał projekt karoserii koncepcyjnego nadwozia coupe, która sygnalizuje ...