BMW e36 compact - Faltdach

BMW e36 compact - Faltdach

06 Sie 2015, 14:08

Hej ostatnio natknęłam sie na to oto ogłoszenie :
[link wygasł]

Autko posiada szyber dach typu : Faltdach
Nigdy nie miałam z tym do czynienia, nigdy sie z tym nie spotkałam i trochę mnie to zaintrygowało. Mianowicie jak to działa, miał ktoś z tym do czynienia ? sprawia jakieś problemy ( niszczelności itp) no i czy posiada to jakies elektyczne podłoże czy jest kompletnie rękoczynny ?

Jak mówiłam jestem kompletnie zielona w tym temacie i liczę, że dowiem sie od was czegoś ciekawego :wink:
Mellsii22
Nowicjusz

Zdjęcia: 5
Auto: NIE MAM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • MERCEDES-BENZ Antos 1835 BlueTec
      WST 1/4 MILI
      Skoda Yeti, test samochodu na specjalnym torze na targach
      Car audio, video 2007