BMW e36 wgnieciony bok

19 Wrz 2014, 09:58

Witam serdecznie,

nie wiem czy taki temat już był, ciężko znaleźć. Problem polega na tym, że w aucie wgnieciony jest bok, załączam zdjęcia niżej i chciałabym to zrobić bez szpachli.
Pytanie brzmi, czy da się to wyklepać elegancko żeby nie było tego widać? Jeśli się da, bo grzebiąc w internecie znalazłam strony mechaników "usuwanie wgnieceń bez lakierowania", to ile by to kosztowało, bo tego już nie znalazłam. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to byłabym wdzięczna za pomoc :(

Zdjęcie

Zdjęcie

Gdyby były potrzebne to mam więcej zdjęć.
izula365
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: BMW e36

25 Wrz 2014, 22:21

Błotnik jest do wyprostowania, ale bez małego dodatku szpachli na pewno nie będzie idealny. Widać na nim pewne załamania których pewnie idealnie do końca się nie wyprostuje, ale można to zrobić tak żeby było idealnie tylko dobry blacharz i lakiernik.

Co do usuwania wgnieceń bez lakierowania to dotyczy mniejszych wgniotek na samochodzie na których lakier dobrze się trzyma, a tu niestety został zdrapany częściowo.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

22 Sty 2015, 14:52

izula365 i jak naprawiłaś wóz? Jaki koszt? Bo na pewno tego wgniecenia metodą bezinwazyjną, czyli bez lakierowania nikt ci nie usunął co? Nie kwalifikuje się, wiem coś o tym :/ Raz ładnie mi usunęli wgniotę na masce w Pullerze, ale lakier nie był odkruszony, innym razem już się bez lakierowania nie udało...
miętus
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Prawo jazdy: 05 05 1997
Auto: Audi A4 B7

21 Mar 2015, 14:48

Furka naprawiona, po znajomości, wyklepane na ciepło od wewnątrz, obecnie praktycznie nie widoczne, obeszło się bez szpachlowanka :ok: :ok: :ok:
Na chwilę obecną jest widoczny takie załamanie blachy, ale po lakierowaniu nie będzie tego widać w ogóle. :)
izula365
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: BMW e36

21 Mar 2015, 14:50

Jakoś na dniach podrzucę fotkę :D
izula365
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: BMW e36
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi przetestuje koncepcję centrum szybkiego ładowania
    Audi kontynuuje swoją transformację w kierunku dostawcy zrównoważonej mobilności segmentu premium. Do roku 2025 marka planuje zintensyfikować swoje działania, oferując szeroką gamę ponad 20 modeli z napędem w pełni ...
    Hybrydowa Toyota Auris debiutuje w Polsce
    Toyota Auris drugiej generacji zadebiutowała w Polsce w styczniu 2013 roku. Samochód otrzymał zupełnie nowy wygląd nadwozia i wnętrza niż poprzednik, zyskując sobie sympatię klientów zarówno w całej Europie, ...