Brak iskry na świecy

brak iskry na świecy

26 Kwi 2011, 16:37

Witam mam pewny problem a mianowicie podczas jazdy samochód po prostu zgasł i nie udało mi się już go uruchomić. pierwsze co sprawdziłem to czy jest iskra na świecy i okazało się ze jej nie ma, cewka dobra bo sprawdzona w drugim samochodzie też opel, podobnie sprawdziłem też aparat zapłonowy i wszystko jest ok a w moim samochodzie nadal nie ma iskry ;/ ma ktoś jakiś pomysł?
marchelo
Nowicjusz

Miejscowość: Manasterz

Re: Brak iskry na świecy

26 Kwi 2011, 23:08

Zdejm kopułkę i sprawdź czy palec rozdzielacza kręci się jak przekręcisz rozrusznikiem.
kant95
Zaawansowany

Miejscowość: lublin
Prawo jazdy od: 01 01 1981
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

Re: brak iskry na świecy

27 Kwi 2011, 18:27

już doszedłem w czym tkwi problem a mianowicie okazało się że to wina paska rozrządu, ponieważ urwało się na nim parę ząbków więc zostaje go wymienić i powinno być po problemie :)
marchelo
Nowicjusz

Miejscowość: Manasterz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...
    Audi RS 4 Avant podwójnym zwycięzcą Audi RS 4 Avant podwójnym zwycięzcą "Męska Rzecz 2012"
    Dynamiczne Audi RS 4 Avant zostało niekwestionowanym zwycięzcą plebiscytu Męska Rzecz 2012. Zdobyło Grand Prix Jury oraz wygrało w kategorii "Męska Rzecz – samochód". Rozdanie nagród, w szóstej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford B-Max
      Audi A4 B6 kombi, tył
      Alufelgi, Audi S8 d2
      VERVA Street Racing 2010