Brak prądu na świecach żarowych

Brak prądu na świecach żarowych

02 Lut 2018, 09:55

Witam. Jestem posiadaczem Renault Megane 1 1.9 dCi 102 kM i obecnie mam problem z uruchomieniem silnika. Sprawdziłem, że prąd nie dochodzi do świec żarowych. Prąd po przekręceniu kluczyka idzie do kostki, ale już z niej nie wychodzi. Kupiłem drugi przekaźnik świec żarowych i również nie powoduje to, że prąd wychodzi z kostki gdzie umieszcza się przekaźnik. Może miał ktoś podobny problem i byłby w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu.
akbeg1899
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 11 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1,9 dCi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Brak prądu na świecach żarowych

02 Lut 2018, 12:29

Odłącz czujnik temperatury i sprawdz czy coś się zmieni
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

Re: Brak prądu na świecach żarowych

04 Lut 2018, 16:41

A czy gruby bezpiecznik ten od swiec nie jest przepalony?
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Motocykliści pomiędzy sznurami samochodów stojącymi w korku? Motocykliści pomiędzy sznurami samochodów stojącymi w korku?
    No i wreszcie wszystko jasne! Motocykle mogą poruszać się pomiędzy pasami! Wspólnie z redakcją Wysokich Obrotów, dodatku motoryzacyjnego Gazety Wyborczej, zadaliśmy pytanie, które od pewnego czasu nurtuje ...

•