Brytyjczycy wybrali najlepszą hybrydę

06 Lip 2020, 15:39

Brytyjski portal Auto Trader przyznał Lexusowi NX 300h tytuł najlepszego samochodu hybrydowego na brytyjskim rynku. Nagroda została przyznana w ramach plebiscytu 2020 New Car Awards.

Najlepszy w ogólnym rankingu
W tegorocznym głosowaniu wzięło udział ponad 181 tys. osób. Sukces Lexusa dodatkowo podkreśla fakt, że NX 300h zdobył nagrodę Best Hybrid Car w ogólnej klasyfikacji samochodów hybrydowych, bez podziału na auta popularne i klasy premium. "Nie jest niespodzianką, że Lexus NX 300h wygrywa nagrodę Auto Trader’s Best Hybrid Car. Lexus pozostaje synonimem jakości inżynieryjnej, sprytnych napędów oraz luksusowych wnętrz" mówi Erin Baker, dyrektor ds. wydawniczych portalu Auto Trader.
Brytyjczycy wybrali najlepszą hybrydę Przedstawiciele serwisu przytaczają nawet wypowiedź jednego z właścicieli Lexusa NX 300h. "To najwyższej jakości samochód, jaki kiedykolwiek posiadałem. Żadnego zbędnego szwu. Żadnych pisków czy stuków i piękne wykończenie w każdym miejscu".

Lexus kolekcjonuje nagrody
Tytuł Best Hybrid Car przyznany modelowi NX jest kolejną nagrodą, którą Lexus zdobył w tym roku na brytyjskim rynku. Wcześniej producenta z Kraju Kwitnącej Wiśni uznano za najlepszą markę w brytyjskim rankingu Honest John Satisfaction Index. W tym samym plebiscycie Lexus zdobył ponadto pierwsze miejsce w rankingu niezawodności, a model NX został uznany za najbardziej komfortowy samochód. Co więcej, jeszcze wcześniej japońska marka otrzymała tytuł najlepszego producenta w Auto Express 2020 Driver Power Survey. A modele RX, IS i CT wygrały w swoich kategoriach.

źródło: Lexus; complex PR | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3365
Zdjęcia: 12346
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Adaptacyjne światła LED (2014)
    Dwa lata po wprowadzeniu systemu AHS w reflektorach ksenonowych, firma Lexus zastosowała zmodyfikowane rozwiązanie dla reflektorów opartych na diodach LED. W 2014 roku zaprezentowano system, w którym zamiast ...
    Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze
    Możliwość swobodnego poruszania jest fundamentem wolności i niezależności. Od najmłodszych lat szukamy rozwiązań, które zwiększają naszą mobilność. Na początku uczymy się poruszania i korzystania z dostępnych środków ...

  •