C-HR z drugiej ręki, czy warto?

07 Mar 2024, 21:37

Cześć

Przymierzam się do kupna auta, padł wybor na toyotę c-hr, pojawiło się ogłoszenie na taki model
https://pewneauto.pl/oferta/toyota-c-hr/192292
bardzo wysoko wyposażony, cena dość niska jak na tą wersje, chyba spowodowane sporym przebiegiem

może tu być jakiś haczyk? martwi mnie trochę ten check engine świecący się na zdjęciach? chyba nie powinien być widoczny przy odpalonym aucie? może jeszcze jakieś uwagi na co zwrócić uwagę?
Tazen
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bstok

07 Mar 2024, 21:49

Tak się zastanawiam czy Polaków jest w stanie motoryzacyjne ktoś zadowolić ? Auto w ASO Toyoty, pewnie faktura, bezproblemowy przebieg jak na hybrydę a i tak coś nie tak, spisek pewnie miał odcięty dach :mrgreen:
To gdzie według Ciebie będzie pewniejsze 4letnie auto ?
Jak znasz takie miejsce to skorzystaj z niego.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

07 Mar 2024, 22:17

tacy ludzie to i nowe gdyby kupowali to by węszyli jakieś oszustwo
Tazen napisał(a):martwi mnie trochę ten check engine świecący się na zdjęciach? chyba nie powinien być widoczny przy odpalonym aucie? może jeszcze jakieś uwagi na co zwrócić uwagę?

wspomaganie też się świeci, na pewno był po zalaniu i cała elektronika leży :lol: a bierzesz pod uwagę fakt że ktoś po prostu za szybko zrobił zdjęcia i nie zgasły jeszcze wszystkie kontrolki ?
a nie możesz po prostu zadzwonić i zapytać ? czy mam to zrobić za ciebie i wystawić ci fakturę na kwotę 300zł za sprawdzenie? :lol: ludzie już stali się tacy leniwi że nawet nie chce im się zadzwonić i dopytać o to Salon który ten samochód sprzedaje.
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochodem w góry na narty
    W górach jeszcze zima więc wiele osób wybiera się w tym czasie w góry, by pojeździć na nartach czy snowboardzie. Kierowcy powinni jednak odpowiednio przygotować się do takiej podróży, aby w bezpieczny ...