CC 700 + aisan nie odpala

CC 700 + aisan nie odpala

11 Sty 2011, 16:54

Witam
Ano jak w temacie
CC 700 z aisanem, autko kreci ale nie odpala, niby pruboje odpalic na jeden gar ale nie lapie,
wiem ze lapie na jeden gar bo rura wydechowa jest ciepla, wyniana swiec i przewodow nic nie dala, zamiana miejscami tez nic, caly czas to samo, wezyki do gaznika pasprawdzane i sa dobre, auto stoi od miesiaca a mi juz rece opadaja. prosze o pomoc. Z gory dzieki.
galek28
Nowicjusz

Miejscowość: Slask

Re: CC 700 + aisan nie odpala

11 Sty 2011, 22:20

Iskra na świecach jest? Paliwo w gaźniku jest?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

12 Sty 2011, 00:27

Paliwo dochodzi sciagalem wezyk przed gaznikiem i zalalem komore paliwem,. iskra jest, na jeden gar pali mimo zamiany przewodow nawet je skrzyzowalem myslalem ze daje impuls tylko w jednym momencie, i tu jest dla mnie zagadka, iskra jest swieca mokra a nie pali. nie mam tylko przyzadu by sprawdzic czy iskra jest w dobrym momecie, chyba zostaje warsztat, tylko problem z odcholowaniem.
galek28
Nowicjusz

Miejscowość: Slask

12 Sty 2011, 13:37

Spróbuj podmienić moduł zapłonowy. Może to jest przyczyna, ew. posprawdzaj dobrze kabelki i jeszcze raz wężyki, tyko dokładnie
Odpisuję tylko tym, dla których polski język jeszcze coś znaczy.
Sotkin
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Auto: Fiat Panda 1.1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...
    Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie
    W 2014 roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie (Hiszpania). Wysoki poziom globalnego popytu na kompaktowe SUV-y daje dodatkowe możliwości wykorzystania mocy zakładu. Opel Mokka będzie produkowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny