Clio z gazem karta pojazdu

clio z gazem karta pojazdu

07 Sie 2012, 21:05

Witam,
mam pewien problem, gdyż dostałam samochód Renault Clio z 2002r.
Gaz założyłam parę miesięcy temu, natomiast nie zostało to odnotowane w karcie pojazdu (wcześniej samochód jeździł na benzynie).
Rejestruję go na nowo, byłam na przeglądzie technicznym gdzie zostało wpisane,że auto ma instalację gazową.
Poradźcie, czy w tym momencie muszę udać się do serwisu gdzie była zakładana instalacja czy wystarczy dowód badania technicznego, aby wpisać w kartę pojazdu adnotację,że jest założony gaz?
Dziękuję bardzo za porady i proszę o możliwie szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.
clio02
Obserwowany

Prawo jazdy od: 1- 1- 0
Auto: Clio

Re: clio z gazem karta pojazdu

08 Sie 2012, 03:31

clio02 napisał(a): czy w tym momencie muszę udać się do serwisu gdzie była zakładana instalacja czy wystarczy dowód badania technicznego, aby wpisać w kartę pojazdu adnotację,że jest założony gaz?

Serwis nie ma prawa wpisywać zadnych adnotacji w KP pojazdu.Czynności te wykonuje tylko WK ...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: clio z gazem karta pojazdu

08 Sie 2012, 15:12

Ok,rozumiem i dziękuję bardzo za odpowiedź.
Pozdrawiam.
clio02
Obserwowany

Prawo jazdy od: 1- 1- 0
Auto: Clio
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...
    Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Jaguar