Co sadzicie o tym focusie ??

23 Mar 2010, 13:12

Witam przymierzam sie do kupienia focusa co sądzicie o tym:
rocznik 2003
140000 tys km
stoi we Francji
benzyna 1.6
chca za niego jakies 3500 euro
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
christoph985
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Polskaa

23 Mar 2010, 16:12

Z przodem było coś napewno robione bo jak kiedyś mnie kolega Kubuch uświadomił musi mieć taki sam zderzak i grill a w tym przypadku zderzak i grill jest inny,grill w kształcie plastrów miodu to zderzak powinien być taki sami a ma takie linie (niewiem jak to fachowo sie nazywa :roll: ),ogólnie auto jest coś za taniawe jak na ten rok moim zdaniem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Mar 2010, 17:03

barol dobrze kombinujesz ale to się odnosi do aut srzed liftu. Ten jest po lifcie i przód ma taki jak powinien ;) Generalnie na foto nie widac nic niepokojącego poza może trochę za dużą szparą między lampami a zderzakiem ale to może być tylko złudzenie.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

23 Mar 2010, 18:45

znajomy był go obejżeć tak na szybko tylko bo mieszka tam niedaleko cena wynika z tego ze jest troche porysowany tzn wielka rysa na masce troszke odrapany zderzak jest i troche ryses mniejszych na 3 drzwiach plus 3 male wgniecenia od kamyków na drzwiach, mysle ze stad ta cena
christoph985
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Polskaa

23 Mar 2010, 19:21

Kubuch dzięki za sprostowanie :wink: a co do ceny Focusa to nie ma sie wkońcu co dziwić bo większość aut we Francji tak ma (chodzi mi o te rysy,wgniecenia).
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Mar 2010, 19:43

Cena za tego Focusa taka rewelacyjna znowu nie jest. W Niemczech bez problemu dostaniesz w podobnej cenie i w jeszcze lepszym stanie. Co warto zaznaczyć diesle są tańsze, ale w tej cenie diesla w Fordzie nie polecam, wiem z własnego doświadczenia.
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

23 Mar 2010, 20:04

arti123 napisał(a):Co warto zaznaczyć diesle są tańsze


no coments :roll:
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Mar 2010, 20:33

barol91 napisał(a):
arti123 napisał(a):Co warto zaznaczyć diesle są tańsze


no coments :roll:


Heh, no to teraz ja użyję no comments. Wiele razy bywam w Niemczech i widzę że diesle w przypadku Focusa są tańsze, tylko są zajechane. Dlatego zaznaczyłem, że takich nie polecam.
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

23 Mar 2010, 20:48

Diesel na ogół jest droższy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Mar 2010, 21:41

Czyli podsumowując lepiej kupić w tej cenie zadbaną benzynę niż zajechanego diesla a co do Niemiec do chętnie ale przybywam obecnie we Francji wiec chce znaleźć coś tutaj z tym ze wiem ze niema tu takiego wyboru i cen jak w niemczech

PS: chodzi mi po glowie jeszcze seat toledo tak z 2000 roku tdi za taką kase 4000 Euro ale wydaje mi sie ze to takie zajechańce troche np ten:

[link do leboncoin.fr wygasł]

lub ten

[link do leboncoin.fr wygasł]
christoph985
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Polskaa

23 Mar 2010, 22:17

Ten pierwszy tak jakby miał nowszą tylną lewą lampe no i oczywiście domyślam sie że nie obejdzie sie bez jakiś rysek,wgniecień itp.a drugi według mnie walony przodem i tyłem.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Mar 2010, 08:39

barol91 napisał(a):Ten pierwszy tak jakby miał nowszą tylną lewą lampe no i oczywiście domyślam sie że nie obejdzie sie bez jakiś rysek,wgniecień itp.a drugi według mnie walony przodem i tyłem.


to jakas mania? oba sa w stanie takim jak to francuzi je utrzymuja, oba bezwypadkowe nic nie pokojacego nie widac na zdjeciach , jeses w francji to sprawdz te auta. toledo z tamtych lat to silniki VW 1.9 tdi to legenda.
illusion
Aktywny
 
Posty: 343
Miejscowość: Poznań

24 Mar 2010, 16:02

To zobacz sobie na drugiego jakie ma szczeliny między maską a błotnikiem bo mi sie wydaje że są one za duże a z tyłu to samo.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Mar 2010, 19:55

co do tego pierwszego toledo to bede go ogladał w najbliższa niedziele a jesli chodzi o focusa o ktorego tutaj pytałem to widziałem go dziś no pierwse wrazenie takie ze na zdieciach duzo ladniej wyglada lakier ma jakis taki jakbym to powiedział biedny no i jest cały porysownany małe rysy ale ma ich duzo wokoło i na dachu i jedna ogromną ryse na pół maski którą widać juz z bardzo daleka mam mieszane uczucia co do tego focusa i niewiem czy moze szukac cos innego bo trudno mi bedzie w takich bieniadzach znalezc tutaj w maire focusa o dieslu niewspominając golf IV odpada poprostu mi sie niepodoba tak samo jak astra II
christoph985
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Polskaa

24 Mar 2010, 23:48

christoph985 napisał(a):Czyli podsumowując lepiej kupić w tej cenie zadbaną benzynę niż zajechanego diesla a co do Niemiec do chętnie ale przybywam obecnie we Francji wiec chce znaleźć coś tutaj z tym ze wiem ze niema tu takiego wyboru i cen jak w niemczech

PS: chodzi mi po glowie jeszcze seat toledo tak z 2000 roku tdi za taką kase 4000 Euro ale wydaje mi sie ze to takie zajechańce troche np ten:

[link do leboncoin.fr wygasł]

lub ten

[link do leboncoin.fr wygasł]



Zdecydowanie tak,o wiele lepiej jest kupic zadbanego benzyniaka niz zajechanego diesla. Na dzien dobry wyrzucisz 1500zl na naparwe silnika.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 376
Miejscowość: Warszawa