Co wybrać; BMW X5 czy MITSUBISHI PAJERO ? POMÓŻCIE;)

18 Gru 2010, 11:21

Jasiek90 napisał(a):Wybacz ale styl wypowiedzi jest na poziomie góra 15 latka.
Składnia i brak jakiejkolwiek interpunkcji też za tym przemawiają.
A poczucie wyższość i pouczanie innych jest po prostu żałosne.
Lubisz jak ktoś traktuje Cię jak sługusa? i jeszcze piszę, że "nie jesteś godzien" by mu doradzać?
Nie wątpię, że chciał się czegoś dowiedzieć nt. tych aut ale myślę, że zastanawia się nad nimi jego tata a nie on sam.

exactly :wink:
przydalby sie tu jakis bardziej rygorystyczny mod, bo za duzo fake'ow(skyline i inne), za duzo spamu(james np.), odkopow(nikt nie blokuje tematow sprzed 3 lat, ktore ktos odkopie) i offtopu(przyznaje ze nawet ja czasem zasluguje na jakies ostrzezenie, ale jak sie na to patrzy to czlowiek nie wytrzymuje). VW ktory jest modem tego dzialu(zreszta chyba najpopularniejszego na tym forum), za rzadko tu zaglada niestety, a nawet jak jest nic to nie daje :roll:
Szanujmy tych ktorzy chca sie dowiedziec. a to mozna osiagnac tylko poprzez zaprowadzenie porzadku :wink:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ
0

18 Gru 2010, 11:48

Przeczytałem te 7 stron i zauważyłem, że zaczyna się tu Onet. Chodzi mi o tych krzykaczy, którzy krzyczą, żę BMW jest super albo, że jest do dupy.
Sprzedam Audi A6, 03', 2.5 TDI, Prywatnie, Od 4 lat w PL.
Bart258
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: okolice Krakowa
0

18 Gru 2010, 19:18

przydalby sie tu jakis bardziej rygorystyczny mod, bo za duzo fake'ow(skyline i inne)

bany czasowe załatwiłyby sprawę, dzieciarnia by zapomniała o forum, a ktoś kto chce pisać dwa razy by się zastanowił zanim coś palnie.
ens
Początkujący
 
Posty: 108
Miejscowość: Kraków
Auto: Audi TT 1.8T 259KM
0

19 Gru 2010, 10:11

Jasiek90 i JerzyB333 w tym momencie obrażacie mnie, gdyż mam 25 lat a nie 15 jak napisaliście , mój ojciec ma już samochód, więc jak by jakiś szanujący się mod cały ten temat przeczytał z uwagą od początku do końca to by was zbanował, gdyż to wy najeżdżacie na mnie, jeśli myślicie, że takim zachowaniem komuś zaimponujecie to proszę bardzo, ale ja nie zamierzam na was tracić czasu bo jesteście po prostu żałośni. Powiedziałem co kupuję i temat powinien być skończony, a nie jak w tym przypadku dwóch niedowartościowanych gości jak JerzyB333 i Jasiek90.
MAXER93
 
0

19 Gru 2010, 14:35

Jasiek90 i JerzyB333 w tym momencie obrażacie mnie, gdyż mam 25 lat a nie 15 jak napisaliście , mój ojciec ma już samochód, więc jak by jakiś szanujący się mod cały ten temat przeczytał z uwagą od początku do końca to by was zbanował, gdyż to wy najeżdżacie na mnie, jeśli myślicie, że takim zachowaniem komuś zaimponujecie to proszę bardzo, ale ja nie zamierzam na was tracić czasu bo jesteście po prostu żałośni

nosz qurwa obrażasz się jak dziecko, jeśli masz naprawdę 25 lat to współczuje bo będziesz miał ciężko w życiu. Chyba że jesteś niedorozwinięty w stopniu lekkim, to by wiele tłumaczyło Niech jakiś mod się tym zajmie bo nie ma sensu zasmiecać działu fantazjowaniem jakiegoś bachora :roll:
ens
Początkujący
 
Posty: 108
Miejscowość: Kraków
Auto: Audi TT 1.8T 259KM
0

19 Gru 2010, 21:23

słuchaj ens [...] bo mnie wnerwiasz, ja się nie obrażam bo nie jestem dzieckiem, to ty jesteś niedorozwinięty, po prostu ja im zwracam uwagę to wszystko, temat już jest skończony więc niech się nikt już nie wypowiada , bo jesteście normalnie dziećmi "neo" słuchaj ja w życiu mam jak mam ale ot moja sprawa nie twoja więc się odpierd**.
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

[ Dodano: 19 Grudzień 2010, 21:25 ]
Kto mi pomół to pomógł a takich 3 pajaców wprowadza "burdel", żal.pl z was i tyle, ja powiedziałęm kupuje bmw x5 decyzja podjęta i proszę zamknąć ten temat .
MAXER93
 
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pierwszy poślizg – trudne doświadczenie kierowcy
    Pierwszy poślizg w życiu to dla każdego kierowcy bardzo trudne doświadczenie, a opanowanie takiego poślizgu w warunkach drogowych bez odpowiedniego przeszkolenia jest prawie niemożliwe. Co robić, aby uniknąć sytuacji, gdy ...

19 Gru 2010, 21:31

Doradzałem Ci z własnej dobrej i nieprzymuszonej woli a teraz nazywasz mnie pajacem?
wybacz ale to co prezentujesz w swoich postach źle świadczy o Tobie a nie o mnie i o Jerzym.
Nie szanujesz ludzi więc nie oczekuj, że ktoś będzie szanował Ciebie.
Pozdrawiam i zmiany podejścia życzę.
Jasiek90
Stały forumowicz
 
Posty: 2899
Miejscowość: Zawichost
Prawo jazdy: 01 01 2001
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0