Co zamiast myjki ciśnieniowej?

Co zamiast myjki ciśnieniowej?

04 Paź 2012, 21:11

Witam, od razu napiszę że temat średnio tu pasuje - niestety nie wiedziałem gdzie go wrzucić. :|

Otóż poszukuję czegoś co posłużyło by zamiast myjki ciśnieniowej do w miarę profesjonalnej myjni ręcznej. Chodzi mi o jakiś tańszy zamiennik np. taki wąż jak na filmiku:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Czy coś takiego ma rację bytu w profesjonalnej myjni ręcznej? Czy jest to zwykły pistolet wodny?
fragger999
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1997
Auto: Volkswagen

Re: Co zamiast myjki ciśnieniowej?

05 Paź 2012, 17:52

Dla zwykłej końcówki do szlaufa, którą możesz kupić w pierwszym lepszym sklepie ogrodniczym zakładasz osobny wątek?
>>DAF XF105<<
viatoll
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: DAF
Rok produkcji: 2007

Re: Co zamiast myjki ciśnieniowej?

09 Sty 2013, 08:36

Ja używam zwykłego szlaucha, nic więcej:)
Cleaning
Obserwowany

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Environmental Challenge 2050 Toyota Environmental Challenge 2050
    W 2015 roku, na 2 miesiące przed konferencją klimatyczną w Paryżu, Toyota ogłosiła swój plan Toyota Environmental Challenge 2050. Firma, która jako pierwsza wprowadziła na rynek seryjny samochód hybrydowy, ...
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50