Coś co jezdzi do 1500zł

06 Sie 2009, 23:38

barol91 napisał(a):ja juz mam maly plan co zrobic ale narazie nie zapeszam zobaczymy co z tego wyjdzie i dopiero wtedy sie pochwale :wink:

Życzę ci jak najlepiej ale gdy plan nie wypali to kasy nie będzie a tak to np. na budowie zarobisz pewny pieniądz i będziesz miła większy wybór

Ale jak pisałem wcześniej najlepszym wyborem w kwocie do 1,5k będzie cinquecento lub jak wolisz polonez
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...
    Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym? Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym?
    Sprawna wymiana koła w samochodzie wymaga pewnej praktyki, ale dobrym punktem wyjścia może być teoretyczne opanowanie tej operacji. Co jest niezbędne i w jakiej kolejności należy wykonywać poszczególne czynności? Wyjaśniamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50