Coupe/Hatch 2/3 6-10k - Małopolskie

09 Kwi 2018, 15:53

Cześć,
Trochę mnie przybiło i potrzebuję kupić auto w dość krótkim czasie - wierzę, że pomożecie mi z sortowaniem ofert :)
Ogólnie, szukałem nieprzeciętnego hatcha(może być nieprzeciętny ze względu na silnik ;)) lub coupe o mocy 100-150km, ale przez czas raczej będę musiał z tego zrezygnować. Benzyna lub LPG/CNG(mam stacje w okolicy)


Moimi typami do tej pory były:
- Prelude V
- Civic VII 1.6 hatch/coupe(oooojjj bardzo chciałbym civica w coupe) - jestem niepewny zakupu tego auta w tej kwocie :(
- Corolla E12
- 206 XS/GT

Daję dość szerokie widełki - oczywiście to cena za sam samochód + ewentualne naprawy(takie, które będą mocno widoczne i się ich nie wystraszę), których nie obejmę standardowym pakietem startowym, czyli rozrząd, płyny, filtry ;)
Jestem otwarty na propozycję : ) - Lokalizacja Małopolskie, Kraków i okilice

Jeśli to nie problem, prosiłbym od razu o ocenę ogłoszeń:
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Astra G Bertone(?)
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
DoctorElo
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 26 06 1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Bravo SX

09 Kwi 2018, 16:06

Chłopie, troszkę się zdecyduj. Najpierw wrzucasz Prelude, a potem Corollę w normalnej wersji :oops:
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

09 Kwi 2018, 16:32

Przepraszam, wiem, jest to dość chaotyczne - niestety, sytuacja z obecnym autem sprawia, że muszę dość szybko nabyć nowe :)

Więc wrzuciłem ogłoszenia, które na ten moment mi się spodobały. Zdaje sobie sprawę z dużego rozrzutu (206, Corolla, Prelude) - ale nie mogę sobie pozwolić na zbytnie wybrzydzanie - szukam auta, które mi się spodoba, typy to ogłoszenia, które dziś mi wpadły w oko.
DoctorElo
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 26 06 1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Bravo SX

09 Kwi 2018, 16:46

Astra to fajna opcja ze względu na niskie koszty. Za 10k zerknąłbym też na 406 coupe
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

10 Kwi 2018, 08:08

Moglibyście powiedzieć coś o tych samochodach?

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Pojawił się też na facebookowej grupie MG ZR 1.4(?)
DoctorElo
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 26 06 1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Bravo SX