Crusar Cup - nowy cykl dla amatorów

Crusar Cup - nowy cykl dla amatorów

18 Sty 2012, 22:18

Crusar4Rally jest organizatorem nowego cyklu zawodów pt. „Crusar Cup”, składającego się z 6 rund i przeznaczonego przede wszystkim dla kierowców amatorów. Do klasyfikacji końcowej liczy się 5 najlepszych wyników. Główną nagrodą za cały cykl dla pierwszych 3 osób z klasyfikacji generalnej Crusar Cup będzie przejażdżka samochodem WRC z tras Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata (Fabia lub Oktavia) na lewym fotelu. Gwarantowany jest przejazd minimum 3 okrążeń po około 1 km każde z Grzegorzem Grzybem w roli instruktora na prawym fotelu. Przy tej okazji przeprowadzona będzie sesja zdjęciowa przy samochodzie WRC oraz udostępnione zostaną materiały filmowe (kamery onboard) z przejażdżki uczestnika. Dla zwycięzców klas nagrodą jest oferta o wartości 500 zł od Crusar4Rally na jazdę rajdową samochodem Subaru Impreza WRX STi 12 okrążeń po Torze Redeco. Za zajęcia 2 miejsca w każdej klasie, nagrodą jest co-drive z Grzegorzem Grzybem w N-grupowym Mitsubishi Lancerze Evo IX. Również za pierwsze 3 miejsca w klasach oraz klasyfikację generalną przewidziane są puchary.


Podstawowym warunkiem uczestnictwa w Crusar Cup jest posiadanie sprawnego samochodu oraz prawa jazdy. Teren, na którym odbywać będą się wszystkie rundy, jest wyłączony z ruchu publicznego - całość odbywa się w jednym miejscu, dokładnie na Torze Redeco przy ul. Rakietowej 39 we Wrocławiu. Pomiar czasu przeprowadzony będzie za pomocą fotokomórki, a wyniki przejazdów wyświetlane będą zaraz po przekroczeniu mety przez zawodnika. Cena wpisowego to 100 PLN płatne przelewem na konto. W dniu zawodów wpisowe wynosi 110 PLN. Pilot nie jest wymagany. Kaski są obowiązkowe (stosowane w motorsporcie albo motocyklowe).


Podział na klasy:
Klasa I do 1400 ccm
Klasa II 1401 ccm –2000 ccm
Klasa III pow. 2001 ccm
Klasa RWD
Klasa Subaru i Evo

W ramach klasy Subaru & Evo rozegrany będzie pojedynek pomiędzy tymi markami. Drużyna z większą ilością punktów wygrywa. Punkty przyznawane są wg zajętych miejsc w klasie Subaru i Evo.

W zawodach może uczestniczyć maksymalnie 60 aut. W razie większej ilości zgłoszeń o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat, a następnie kolejność na liście zgłoszeń.

Program zawodów:
9.00-9.45 - potwierdzenie zgłoszeń w biurze zawodów
9.45 – odprawa
10.00 – start pierwszej załogi
po 3 przejazdach przerwa 20 min.
16.00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


Regulamin będzie wkrótce dostępny.

Zgłoszenie na zawody należy przysyłać na e-mail: Przemek@Crusar4Rally.eu z następującymi informacjami:

1. Imię Nazwisko / Nick.
2. Samochód
3. Pojemność silnika w ccm, benzyna czy diesel
4. Turbo?
5. RWD?

Terminy rund Crusar Cup:
I - 11.02.2012
II - 03.03.2012
III - 07.04.2012
IV - 12.05.2012
V - 09.06.2012
VI - 07.07.2012


Kontakt:
Przemek Pauch, 697 137-728
Przemek@Crusar4Rally.eu

inf. pras.
Agnieszka Kujawa
Agniess
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 Lip 2011, 14:24
Miejscowość: Kościan/Wrocław

Re: Crusar Cup - nowy cykl dla amatorów

01 Lut 2012, 22:06

Organizatorzy cyklu nawiązali współpracę z prezesem zarządu JM Auto (Dealer i Autoryzowany Serwis Subaru) Jarosławem Baranem, który jest sponsorem nagród dla samochodów marki Subaru. Na każdą rundę zaoferował puchar dla najlepszego zawodnika w samochodzie Subaru i nagrodę - upominek od marki Lotos Quazar.

W całym cyklu – puchary dla 3 najlepszych zawodników w samochodach Subaru i zestawy upominków od marki Lotos Quazar i JM Auto Dealera Subaru.

Sponsorem nagród jest również firma STRONGFLEX.

Będzie to kupon rabatowy w wysokości 50% na zamówienia do 1 000 zł. Nagrodę otrzyma osoba, która na najbliższych zawodach 11.02.2012 będzie jeździła najbardziej spektakularnie i widowiskowo. Oceny dokonają sędziowie rozstawieni na próbie (6 osób).

Także specjalnie dla uczestników Crusar Cup organizatorzy przygotowali 2 fajne nagrody. Darmowe wpisowe na kolejne zawody z cyklu Crusar Cup, do tego kalendarz na ścianę oraz kalendarz książkowy Crusar4Rally, z autografem Grzegorza Grzyba. 2 Nagrody (darmowe wpisowe na zawody + kalendarz ścienny + kalendarz książkowy z autografem Grzegorza Grzyba) zostaną rozlosowane wśród tych wszystkich, którzy opłacą wpisowe przelewem na konto (podane w regulaminie) do dnia 09.02.2012.

Zapraszamy serdecznie do udziału!
Agniess
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 Lip 2011, 14:24
Miejscowość: Kościan/Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda przedstawia wizję rozwoju chińskiego rynku motoryzacyjnego Skoda przedstawia wizję rozwoju chińskiego rynku motoryzacyjnego
    Na targach Auto Shanghai 2019 ŠKODA zaprezentuje się pod hasłem elektryfikacji, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Marka pokaże swoje flagowe modele realizujące wizję e-mobilności: VISION iV i elektryczny pojazd ...
    Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi
    Dziennikarze Automotive News dotarli do oficjalnych informacji, potwierdzających zamiar wejścia technologicznego giganta z Kalifornii w branżę motoryzacyjną. Wynika z nich, że platformą dla prób prowadzonych przez ...

  •