Czujnik światła cofania skrzynia DLP

Czujnik światła cofania skrzynia DLP

26 Cze 2015, 07:51

Witam,

Popsuła mi się skrzynia biegów w Golf IV 1.6 SR, silnik: AKL założona była w niej skrzynia duu dostarczyłam mechanikowi używaną skrzynię dlp, którą mi założył. Jednak przy transporcie połamał mi się czujnik świateł cofania (plastikowa część i nie mogę odczytać numery seryjnego produktu). W skrzyni duu czujnik świateł cofania jest osobno z wybierakiem biegów, natomiast w skrzyni dpl czujnik ten jest inny ponieważ jest on jako jeden tzn. jest on wybierakiem biegów i na nim zlokalizowany jest czujnik świateł cofania. Potrzebuję numeru seryjnego czujnika świateł cofania do skrzyni biegów dlp.
figos18
Obserwowany

Prawo jazdy od: 27 09 1988
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: GOLF IV
Silnik: AKL
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI