Czy BMW Serii 7 E38 będzie drogie w utrzymaniu?

03 Lut 2016, 17:08

Zapytaj właściciela dlaczego nie ma albo jedź na SKP i tam Ci powiedzą, czy przeszłaby przegląd
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

03 Lut 2016, 17:37

Kwestia przeglądu, wynika na pewno z braku ważności butli i tym bym się akurat najmniej przejmował.
Jeżeli wieloletni właściciel auta(flagi na rejestracjach), sprzedał samochód handlarzowi za grosze, z minimum 10 letnią instalacją niewiadomej jakości, to spodziewaj się, ze w najlepszym wypadku jest to dobra baza pod odbudowę, a nie samochód igiełka bez większego wkładu na start.
pkc
Zaawansowany
 
Posty: 715
Prawo jazdy: 10 08 2004
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E36 Audi A4 B8
Silnik: 328i 2.0TFSI

03 Lut 2016, 17:41

Dzwoniłem,ale gościowi chyba wysiadła bateria,bo się rozłączył.
Z tego co się dowiedziałem to przegląd powinna przejść ale sprzedający nie był tego pewny powiedzIał że auto jeździ i hamuje.
Silnik pracuje bez zarzutu na benzynie i lpg.
Sprzedaje podobno dlatego,że zostawił sobie nowszą e38.
Podczas tej rozmowy delikatnie wyczułem,że auto jest sprzedawane z rąk trzecich bo sprzedawca chyba wiele o nim nie wie?
pkc napisał(a):Jeżeli wieloletni właściciel auta(flagi na rejestracjach), sprzedał samochód handlarzowi za grosze, z minimum 10 letnią instalacją niewiadomej jakości, to spodziewaj się, ze w najlepszym wypadku jest to dobra baza pod odbudowę, a nie samochód igiełka bez większego wkładu na start.

Dobrze prawisz :ok: ,liczę się z tym że tak stare auto nie będzie idealne i to jeszcze bmw za te pieniądze ale jeśli ma to być studnia bez dna i płacz po zakupie to chyba podziękuje.
W każdym razie zobaczymy co sprzedawca jeszcze powie gdy już "naładuje baterie" :).
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

03 Lut 2016, 18:12

To jest handlarz :ok:
luka52
Początkujący
 
Posty: 52
Auto: VW Polo 9n3
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008