Czy gałka biegów z Yaris II nada się do M6I

21 Wrz 2017, 10:42

Czy to
[link do oferty na Allegro wygasł]
ma taki sam gwint jak
[link do oferty na Allegro wygasł]
może ktoś podopowie :?:
fate
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 744
Miejscowość: krs/wwa
Prawo jazdy: 0- 0-2007
Przebieg/rok: 13tys. km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna

21 Wrz 2017, 11:48

Trudne pytanie :) musisz zdjąć u siebie gałkę i zmierzyć średnicę otworu która jest gwintowana w środku. O to samo poproś sprzedawcę tej gałki z Yarisa.

Gałki są podobne ale nawet jak średnica otworu będzie taka sama to może się okazać że skok gwintu jest inny.

Tak na marginesie to dlaczego chcesz tak kombinować skoro gałki są w podobnej cenie?
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

22 Wrz 2017, 08:39

Pytam ale nikt nie odpowiada, o tym skoku nie pomyślałem dzięki, teraz też zastanawiam się nad długością nagwintowania choć myślę że zagrożenie jest tu raczej niskie.

Kombinuję troche z ciekawości czy japończyki są takie uniwersalne no i do tych yarek jest znacznie większy wybór i wolabym obejrzeć na żywo, szkoda mi na paliwo jak ma nie wypalić, jakby mi ktoś potwierdził to wtedy bym pojechał sprawdzić cos w okolicy
fate
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 744
Miejscowość: krs/wwa
Prawo jazdy: 0- 0-2007
Przebieg/rok: 13tys. km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna

22 Wrz 2017, 10:58

Podjedź na szrot znajdź Yariskę i spróbuj przymierzyć gałkę od siebie. Możesz zawsze powiedzieć że jak będzie pasowała to weźmiesz :naughty:

Daj znać jak już ci się uda przymierzyć bo też jestem ciekaw czy będzie pasowała.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Upał za kierownicą
    Drażliwość, uczucie zmęczenia, utrata koncentracji i związany z tym opóźniony czas reakcji – to tylko niektóre z konsekwencji wpływu upału na kierowcę. Pomóc może rozsądnie używana klimatyzacja, ...