Czy może to zarejestrować wykroczenie?

Czy może to zarejestrować wykroczenie?

28 Kwi 2019, 11:56

Czy ten rejestrator / kamera mogło zarejestrować przejazd na czerwonym świetle? Czy jest to wyłącznie czujnik?

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Paulinalina
Obserwowany

Re: Czy może to zarejestrować wykroczenie?

29 Kwi 2019, 13:15

Z tego co wie to nie bo kamera taka musi być umieszczona w taki sposób żeby było widać sygnalizację świetlna i samochód który w tym momencie przejeżdża na czerwonym. Tu widać że kamery są raczej do monitorowania ruchu na drodze.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Kalkulator - prawo jazdy kat. "B" + przyczepa Kalkulator - prawo jazdy kat. "B" + przyczepa
    Jak ciężką mogę ciagnąć przyczepę mając prawo jazdy kategorii"B"? Czy mogę jechać z przyczepą kempingową? Czy przyczepa musi posiadać hamulec najazdowy? Jak policzyć czy jazda z przyczepą jest zgodna z prawem?

•