Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?

25 Maj 2021, 15:37

Cytat poprawiłem skoro tak Cię to zabolało.

Napisz coś sensownego bo jak na razie wszystkie twoje posty dotyczą reklamy tej firmy.
Pała napisał(a):poza tym mnie chodzi o wersję INNEGO preparatu
Jasne :ok: tak jak w pozostałych postach które napisałeś.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

25 Maj 2021, 16:40

Pała napisał(a):Przepraszam, ale dostaje ostrzeżenia za niereklamowanie niczego (sic!)
napisałeś 6 postów już pominę że się nawet nie przywitałeś i wszystkie 6 dotyczna reklamowanej płukanki więc z kogo robisz głupka? Kolejna reklama będzie automatycznie blokada Twojego konta.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

19 Lip 2021, 12:33

ja mam Teca 2000 do czyszczenia wtrysków i jest ok. nie wiem skąd ta krytyka. Produkt jak produkt swoje zadanie spełnia i koniec
Adek84
Nowicjusz
 
Posty: 10

19 Lip 2021, 12:39

To nie krytyka tylko jest wiele innych dobrych płukanek i czytając te posty na temat tej jednej płukani ja osobiście już bym jej nie kupił bo jest przereklamowana a to często znaczy że produkt nie jest tak dobry jak go polecają :ok:

Poza tym ty piszesz o preparacie do czyszczenia wtrysków, a temat dotyczy płukanki silnika :ok:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

21 Mar 2022, 13:33

zastanawiam się właśnie nad tym czy różnią się te wszystkie płukanki po za ceną ale szczerze to poczytałem trochę i chyba największe branie ma Tec 2000
JarekBlog
Nowicjusz
 
Posty: 9

21 Mar 2022, 13:48

JarekBlog napisał(a):zastanawiam się właśnie nad tym czy różnią się te wszystkie płukanki po za ceną ale szczerze to poczytałem trochę
No i czym się różnią pomijając kolor, dowiedziałeś się czegoś ciekawego?
JarekBlog napisał(a):chyba największe branie ma Tec 2000
Jak do tego doszedłeś? Po podobnych reklamach jak w twoim poście? Jest to chyba najtańsza z dostępnych płukanek na naszym rynku (była przynajmniej jakiś czas temu), możesz użyć również nafty :)
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Fiat 500 - samochód do miasta
    Włoska propozycja ma w 2019 roku ponad 13-procentowy udział w rynku. Od stycznia do kwietnia 2019 roku zarejestrowano 756 samochodów. Fiat 500 to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących aut, które wyróżniają ...

13 Cze 2022, 14:19

Ja uważam że produkty Tec są dobrej jakośći nie mam zastrzeżeń
Grzegorz55
Obserwowany
 
Posty: 1

13 Cze 2022, 14:49

A masz porównanie z innymi? Jakieś konkrety? Masz zdjęcia przez i po płukaniu?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

14 Cze 2022, 10:03

Grzegorz55 napisał(a):Ja uważam że produkty Tec są dobrej jakośći nie mam zastrzeżeń
Ja też tak uważam ale jak by kosztowały o jakieś 40% mniej to wtedy ich jakość z ceną była by jeszcze na dobrym, akceptowalnym poziomie, a tak mamy na rynku dużo lepsze produkty w podobnej cenie i nie mówię tu tylko o płukankach silnika :wink:
Moim zdaniem TEC to produkty przereklamowane i przewartościowane.

Kao napisał(a):Masz zdjęcia przez i po płukaniu?
Myślę, że nie ma bo to kolejna reklama tej firmy i nie ma sensu przepłacać za płukankę bo przed chwilą sprawdziłem że jej ceny są w granicach 64zł. Ja korzystałem z Liqui Moly Engine Flush Pro Line 2662 500ml i tu masz ją w cenie 50zł, a mniejsze opakowanie Liqui Moly Engine Flush 2640 300 ml za 36zł.

Swoją drogą nie dawno była jedną z tańszych płukanek (pisałem wyżej), a teraz jest jedną z najdroższych :mrgreen:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

15 Cze 2022, 01:50

Płukanki zwykle różnią się bazą np. lm na węglowodorach i np archoil na bazach olejowych i estrach.
ggg11
Początkujący
 
Posty: 59

21 Cze 2022, 11:56

Ile płukanek tyle opinii. Nie wiadomo co wybrać i czym sie sugerować. Ja dolałem ostatnio to co polecił mi znajomy mechanik
DominikPol
Nowicjusz
 
Posty: 3