Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?

25 Maj 2021, 16:37

Cytat poprawiłem skoro tak Cię to zabolało.

Napisz coś sensownego bo jak na razie wszystkie twoje posty dotyczą reklamy tej firmy.
Pała napisał(a):poza tym mnie chodzi o wersję INNEGO preparatu
Jasne :ok: tak jak w pozostałych postach które napisałeś.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

25 Maj 2021, 17:40

Pała napisał(a):Przepraszam, ale dostaje ostrzeżenia za niereklamowanie niczego (sic!)
napisałeś 6 postów już pominę że się nawet nie przywitałeś i wszystkie 6 dotyczna reklamowanej płukanki więc z kogo robisz głupka? Kolejna reklama będzie automatycznie blokada Twojego konta.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 91
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7

19 Lip 2021, 13:33

ja mam Teca 2000 do czyszczenia wtrysków i jest ok. nie wiem skąd ta krytyka. Produkt jak produkt swoje zadanie spełnia i koniec
Adek84
Nowicjusz

19 Lip 2021, 13:39

To nie krytyka tylko jest wiele innych dobrych płukanek i czytając te posty na temat tej jednej płukani ja osobiście już bym jej nie kupił bo jest przereklamowana a to często znaczy że produkt nie jest tak dobry jak go polecają :ok:

Poza tym ty piszesz o preparacie do czyszczenia wtrysków, a temat dotyczy płukanki silnika :ok:
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak i gdzie kupić części do samochodu?
    Każdy kierowca, niezależnie od tego, jakiego auta jest właścicielem, staje przed koniecznością zakupu nowych części do samochodu. Zazwyczaj jest to wynik normalnej eksploatacji części, a czasem jest to wymuszone przez kolizję ...
    XVII Moto-Piknik i Otwarty Puchar Polski WST / relacja
    "XVII Moto-Piknik za nami. Sobotnie opady deszczu nie nastrajały optymistycznie, jednak w niedzielę pogoda okazała się łaskawa. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom i osobom które wspierają nas za dzielne towarzyszenie ...

•