Czy są tutaj fani podróżowania kamperami?

23 Sty 2023, 16:01

Dzień dobry forumowicze! :D

Nazywam się Sara i jestem częścią ekipy Kamperologia.pl. Razem z moimi kolegami jesteśmy pasjonatami kamperów, przyczep kempingowych i podróży. Dla mnie caravaning to forma sportu i hobby. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie oraz bogata wiedzę na temat kamperów, jednak stale chcemy się rozwijać i poznawać nowe rzeczy, wręcz uwielbiamy nowe wyzwania! Chętnie doradzimy w wyborze części do waszych kamperów.

Robimy coś naprawdę fajnego – naprawiamy i odnawiamy kampery dając im nowe życie. Kilka naszych dzieł umieściliśmy na naszej stronie. Prowadzimy także sklep z wszelkiego rodzaju akcesoriami do kamperów: posiadamy szyby, wentylacje i meble. Czasem nie ukrywamy jest trudno, bo zależy nam, żeby wszystko było zrobione perfekcyjnie, a gdy nowiutki, sprawny kamper wyjeżdża z naszego garażu ciesząc właściciela czujemy dumę i wiemy, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty i było warto.

Będzie nam bardzo miło stać się częścią tego forum i tak jak napisałam, że motywuje nas ciągły rozwój, chcemy dowiedzieć się jakie są bieżące potrzeby względem akcesoriów, coś czego nie ma lub jest trudno dostępne na rynku, ale byłoby niezbędne dla komfortu podróży? Oraz z czym jest największa trudności podczas naprawy kampera? :ok:
Kamperologia
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Fotel w samochodzie jest ważny - ustawienie, wygoda, bezpieczeństwo
    Jak często kierowcy sprawdzają lub korygują ustawienie fotela w samochodzie? Pewnie większość poza sytuacją, kiedy po raz pierwszy usiedli za kierownicą swojego samochodu, robi to tylko gdy ktoś inny prowadzi auto i trzeba ...
    Samochody osobowe przekazane dla szkół samochodowych
    Renault Polska przekazało samochody szkołom samochodowym w Strzelcach Opolskich, Opolu i Gdańsku. Uczniowie będą korzystać z nich podczas zajęć praktycznych. Do Niepublicznej Szkoły Branżowej I Stopnia w Strzelcach Opolskich ...