Czy samochód zastąpi człowieka?

Czy samochód zastąpi człowieka?

13 Kwi 2018, 08:39

Ostatnio na blogu opiniertvagd natrafiłem na dość ciekawy artykuł iż 123 000 Tesli wróciło do serwsiu z powodu wad technicznych układu kierowniczego. jak myślicie czy elektryczne samochody będą kiedyś w 100% zastąpić człowieka?
elsivek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy od: 11 04 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Corolla E12
Silnik: 1.6 VVT-i 110KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Czy samochód zastąpi człowieka?

13 Kwi 2018, 10:38

elsivek napisał(a): 123 000 Tesli wróciło do serwsiu z powodu wad technicznych układu kierowniczego.
Ważne że wykryli usterkę i zostanie usunięta. Człowieka w 100% raczej nie da się zastąpić ale np. w prowadzeniu samochodu myślę że tak. zresztą to widać po autonomicznych samochodach.
Przypuszczam, że ogniwa fotowoltaiczne w niedługim czasie będą o wiele bardziej wydajne i samochód będzie mógł ładować się podczas pięknej pogody i podczas jazdy co wydłuży znacznie jego zasięg.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Czy samochód zastąpi człowieka?

21 Mar 2019, 21:14

Ale jednak człowiek to człowiek ciężko będzie go zastąpić, człowiek i tak będzie musiał tego wszystkiego pilnować
Motofan1298
Nowicjusz

Zdjęcia: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC Structural Blue Edition Lexus LC Structural Blue Edition
    Limitowana wersja Structural Blue Edition, pokazana w 2017 roku, to najciekawsza odsłona Lexusa LC. Sekretem tej wyjątkowej edycji specjalnej jest niebieski lakier Structural Blue, inspirowany barwą tropikalnego motyla Morpho ...
    Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...

•