Diesel gaśnie

Diesel gaśnie

05 Gru 2015, 23:02

Witam. Mam problem z Moją Primerką p12 kombi 1.9 dci . Chodzi o gaśnięcie silnika na biegu jałowym . Obojętnie czy silnik ciepły czy zimny samochód zostaje odpalony i czasami po paru sekundach zgaśnie a czasami podczas jazdy gdy wciśnie się sprzęgło samochód gaśnie (spadają obroty lub falują) i nie potrafi już się uratować . Po zgaśnięciu primerka odpala lecz trzeba jej pomóc wciskaniem pedał'em gazu. Co to może być dodam iż zalewałem auto shell v-power i był przegoniony na trasie by przeczyścić EGR . Lecz nic to nie pomogło dalej gaśnie. Błędów mechanik nie znalazł. Miał ktoś podobny przypadek ? Bo wg mnie diesel nie powinien tak sam od siebie gasnąć . Proszę o pomoc bo nie da się jeździć z tym problemem ...
banfyk
Obserwowany

Auto: nissan primera p12
Silnik: 1.9 dci 120 km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Tigra, Tuning
      Lexus RC 200t F sport, przód
      Symulator dachowania
      Men's Day 2009