Dobry jakościowo wideorejestrator do około 300zł?

03 Gru 2022, 08:21

Cześć, przychodzę do was z prośba o pomoc.

Planuje kupić na święta bliskiej osobie wideorejestrator do auta, niestety nie znam się na temacie wiec będę prosił was o pomoc.

Budżet to max 300zl ewentualnie troche ponad, zależy mi aby był ba tył oraz przód ewentualnie czujnik ruchu itd.

Co możecie polecić w tej cenie ? Niechcianym kupić jakiegoś gowna, zależy mi żeby to był dobry jakościowo wideorejestrator.

Dzięki
Wamuch
Obserwowany
 
Posty: 1

04 Gru 2022, 10:48

Z tą kasą to za bardzo nie poszalejesz, ale można w niej kupić całkiem dobry sprzęt. Warto zwrócić uwagę na kąt widzenia ( 170 stopni to chyba max ). No i oczywiście żeby była Full HD. Warto też zainteresować się, żeby "widziała" dobrze w nocy.
Ja od dwóch lat mam w jednym a aut coś [link do oferty na Allegro wygasł]. Do tego zestawu kupiłem sobie bezprzewodowy transmiter sygnały z tylnej kamery, żeby nie ciągnąc kabli przez całe auto. [link do oferty na Allegro wygasł].
Jeżeli jednak masz w aucie wewnętrzne lusterko fotochromatyczne, to pozostaje ci poszukać kamery przyklejanej na szybę. Ale za tą kasę co masz to wyboru dużego nie ma i możesz kupić to, co uważasz za sensowne jak dla ciebie.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

04 Gru 2022, 11:07

Miro12
Początkujący
 
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307 SW
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna