Dodatkowe badanie techniczne

Dodatkowe badanie techniczne

30 Lis 2009, 15:25

Witam mam taki problem gdyż w ta sobotę zostałem zatrzymany przez Policje i niestety zauważyli ze nie mam lewego bocznego kierunku i z racji tego zabrali mi dowód rejestracyjny samochodu i kazali naprawić usterkę i zrobić dodatkowe badania techniczne i właśnie nie wiem czy mam zrobić cały przegląd samochodu (100 zł dla mnie to duża kwota ) czy jakiś moze inny bo słyszałem ze coś takiego się robi. Wiec jeśli ktoś się orientuje prosiłbym o odpowiedz ;]
Marian123
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator typu Akumulator typu "CYCLING", technologia typu "GEL" i "ORBITALNA"
    Obecnie prawie każdy z produkowanych pojazdów wyposażony jest w wiele rozwiązań i urządzeń zużywających energię elektryczną. Klimatyzacja, ogrzewanie i nawiew, elektrycznie sterowane szyby, GPS, system car audio oraz ...
    Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005