Badanie techniczne auta na obcych numerach

Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 10:48

Witam.
Mieszkam na stałe (mam pobyt stały za granicą) w jednym z państw UE, w Polsce tylko przebywam. Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
ArturF
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 06 1984
Auto: Daewoo

Re: Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 18:49

ArturF napisał(a):Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
Nie masz zadnej mozliwości wykonac OBT/z wpisem do DR/pojazdu który jest zarejestrowany w innym państwie niz Polska... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...
    Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free
    ADAM to najbardziej zindywidualizowany i "kontaktowy" samochód miejski Opla w segmencie A. System informacyjno-rozrywkowy IntelliLink jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami pracującymi w systemie operacyjnym Android ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Tańczące dziewczyny
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport