Badanie techniczne auta na obcych numerach

Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 11:48

Witam.
Mieszkam na stałe (mam pobyt stały za granicą) w jednym z państw UE, w Polsce tylko przebywam. Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
ArturF
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 06 1984
Auto: Daewoo

Re: Badanie techniczne auta na obcych numerach

08 Sty 2017, 19:49

ArturF napisał(a):Ponieważ w PL jeżdżę cały czas na obcych numerach samochodem zarejestrowanym za granicą, czy mogę także okresowe badania techniczne tego samochodu zrobić sobie w Polsce?
Nie masz zadnej mozliwości wykonac OBT/z wpisem do DR/pojazdu który jest zarejestrowany w innym państwie niz Polska... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Luxury Sedans, Midsized - Audi A6 Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf VII, tylna lampa LED
      Volkswagen Golf R Variant, tył
      Volvo C30 Drive, tył, samochód elektryczny
      Ford Mustang, 1965 rok, logo