Dopisanie do dowodu rejestracyjnego jednego z rodziców?

Dopisanie do dowodu rejestracyjnego jednego z rodziców?

13 Paź 2013, 19:04

witam

mam 18lat ale nie mam jeszcze prawka w najbliższej przyszłości chciałbym kupic samochod ,spisac umowę na sb i zarejestrować chodzi mi o to czy jeśli tylko ja będę wpisany na umowie czy do dowodu będzie można wpisac później jednego z rodzicow? tak żeby nie placic zbyt dużego ubezpieczenia a zniki leciały? :)
michu9MICHU9
Nowicjusz

Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: polones przejścióka
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

Re: Dopisanie do dowodu rejestracyjnego jednego z rodziców?

14 Paź 2013, 22:58

Trzeba kupując samochód o tym pamiętać i wpisać na pierwszym miejscu w umowie jednego z rodziców, a Ciebie jako drugą osobę (współwłaściciela).
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...
    53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA 53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA
    W wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego zorganizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie na dostawę 53 szt. samochodów patrolowych z przeznaczeniem dla 16 Oddziałów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light