Dylemat:)

dylemat:)

25 Wrz 2010, 00:09

Witam,zbliża się termin kupna samochodu a ja wciąż mam duży dylemat...które autko wybrać?może wy mi doradzicie,ci co mają te samochody albo ci co mieli z nimi doczynienia,więc do rzeczy,mazda6 czy peugeot607 z rocznika okolo 2003,silnik na pewno benzynowy,samochod do miasta i na dluższe wypady z rodziną(dwójka dzieci),co polecacie z waszych doświadczeń.Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi.[/b]
koval76
Nowicjusz

Miejscowość: ostrowiec sw

Re: Dylemat:)

25 Wrz 2010, 08:00

Oczywiście bezdyskusyjnie i bezapelacyjnie MAZDA.Ty chcesz benzynę?!To MAZDA,gdybyś chciał kupić diesla, to PEUGEOT!Naturalnie komfort w Peugeocie jest wyższy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: dylemat:)

25 Wrz 2010, 10:33

oba auta mają plusy i minusy to raczej zależy od Ciebie co Ci się bardziej podoba to kup
Sprawdzanie aut przed zakupem (Inspekcje) cały kraj, "LT" i "D". Pomoc w zakupie auta w: Polsce, Litwie, Niemczech.
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GKA- pomorskie
Prawo jazdy od: 08 08 1977
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: allure
Silnik: 2.0 HDi 163km.
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Kraków Mobilny" - zniżki dla kierowców hybryd w Krakowie
    Przejazd bus pasami, zniesienie opłat za miejsca postojowe, wjazd do wybranych stref ograniczonego ruchu – na te przywileje będą mogli liczyć właściciele aut hybrydowych i elektrycznych w Krakowie. To pierwsze miasto ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      S2020005
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył